Nexus Telefonlar için Android 5.0 Lollipop Rom indir

Nexus Telefonlar için Android 5.0 Lollipop Rom indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Nihayet Google Android 5.0 Lollipop Sürüm Güncellemesi Yayınlandı

Google Nexus cep telefonları için Android 5.0 Lollipop sürüm güncellemesini resmen yayınladı. Nexus cep telefonları için sürüm güncellemesi başladı. Android 5.0 rom indirme yükleme kurulum adımları. Android 5.0 yeni yazılım  güncellemesini buradan indirebilirsiniz.

Google, Nexus telefonlar için Android 5.0 resmi yazılım güncellemesini yayınladıktan sonra gözler diğer markalara dikildi. Google şuan yayınladığı güncellemeyi alan cihazlar şu şekilde; Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10 rom indirip manuel kurulumu yapabilirsiniz buradan https://developers.google.com/android/nexus/images . Nexus Android 5.0 güncellemesini alacak modellerden her hangi birini kullananlar güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirler.

facebook müşteri hizmetleri

Güncellemeyi yüklemeden önce cihaz yedeğinizi alınız eğer telefon üzerinden güncelleme başlamadıysa Android 5.0 Rom’u indirip manuel yükleyebilirsiniz. Rom indirme adresinde güncelleme detayları ve uyarılar bulunmaktadır.Daha önce manuel yükleme yapmadıysanız destek almanız önerilir.

 

Bir önceki yazımız olan Gmail 5.0 Exchange Desteği Android Başladı indir başlıklı makalemizde Android Gmail indirme Yükleme ve Google Gmail 5.0 Android indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın