Mobil Ödeme Nedir

Mobil Ödeme Nedir,Mobil Ödeme Şikayet,Mobil Ödeme Şikayet Hattı,Mobil Ödeme İletişim,Mobil Ödeme İrtibat,Mobil Ödeme Ne,Mobil Ödeme Nerde,Mobil Ödeme Sorunu,Mobil Ödeme,Mikro Ödeme,Mikro Ödeme Nedir,Mikro Ödeme,Mikro Ödeme Şikayet,Mikro Ödeme İletişim,Mikro Ödeme Telefon Numarası

Mobil Ödeme Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel Mobil

 android iphone destek hatti

PAYMO (Mikro Ödeme)

Avea Mobil Ödeme Nedir?
Turkcell Mobil Ödeme Nedir?
Vodafone Mobil Ödeme Nedir?
Paymo’nun hizmet verdiği oyun firmaları arasında K2 Network (KnightOnline), GameForge, Zynga (Farmville, Mafia Wars), Stardoll gibi önde gelen oyuncular mevcut. Bu oyunlardan ürün/hizmet almak için yapmanız gereken tek şey PayMo butonuna tıklayıp telefon numaranızla işlem yapmaktır. Tamamen güvenilir bu sistem sayesinde, küçük tutarları öderken herhangi bir risk almazsınız. Bunun yanı sıra Mikro Ödeme diğer hatırı sayılır iş ortakları, Bill4Net, SMS Coin, 2Pay, Allopass ve Onebip gibi firmalar da Mikro Ödeme’yi tüm dünyada yaygınlaşır hale getirmekteler.

Mikro Ödeme ile ödeme yapabileceğiniz bazı yerler; Sanalika.com, tüm GameForge oyunları, badoo.com, tüm Zynga oyunları (Farmville, Mafia Wars,…), cikcik.com, TTnet oyun portali, gamesultan.com, gamyun.net, Aeria Games oyunları, rapidshare.com, hotfile.com, ceidot.com, yobombo.com, madeniyet.com, istanbulevlilik.com, randevum.com, arkadas.com, nasipse.com, chatcity.cc, sadeceask.com, imperiaonline.org, tr.gezegen.net, omerta.com, swon6.com, tasdix.com… Ayrıca Ciner Dergi grubunun dergi abonelikleri de Mikro Ödeme ile kolaylıkla yapılabilmektedir.
Mikro Ödeme Nedir ?
Mikro Ödeme, cep telefonu aracılığı ile tahsilat yapmaya olanak sağlayan servisimizdir. Kullanıcılar, ister ön ödemeli ister faturalı hat sahibi olsunlar, cep telefonları ile sadece bir onay SMS’i ile alışveriş yapabilmektedirler. Alışveriş bedeli, ön ödemeli hat sahiplerinin ön ödemeli hesaplarından düşerek, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılarak tahsil edilecektir.
Genel Özellikler:
Mikro Ödeme’den Avea, Turkcell ve Vodafone hat sahipleri yararlanabilmektedirler. Her bir işlem, Turkcell ve Vodafone için 35 TL, Avea için 40 TL’lik üst limitle sınırlandırılmıştır. Mikro Ödeme servisleri sayesinde, tekil satışların yanında, haftalık, 15 günlük ve aylık abonelikler otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu servisten yaralanabilmek için GSM abonelerinin hiçbir üyelik veya kayıt gerçekleştirmelerine gerek yoktur.
Detaylı bilgi için AVEA TURKCELL VODAFONE

facebook müşteri hizmetleri
Komisyon oranları, satış yapılan ürün/servisin kategorisine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle info@mikro-odeme.com veya 0 (212) 286 27 18 no.lu telefondan veya Canlı Destek bölümümüzden temas kurunuz.Üye İşyeri Olmak ve Tahsilata Hemen Başlamak İçin:
Hiçbir ücret ödemeden, 3 adımda üye işyeri olabilir ve mikro ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz:

Kayıt olun: Firmanızla ilgili bilgilerinizi girerek hemen kayıt olabilirsiniz.
Sözleşmemizi imzalayın: Sizinle temas kurulup sözleşmemiz iletilecektir.
Size en uygun metotla entegrasyon yapın: Farklı seçenekler arasından sizin sisteminize en uygun metotla entegrasyon yapmanıza ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

Çözümlerimiz:
Mikro Ödeme çözümlerimiz:

WEB uygulaması: her türlü web sitesinden işlem yapılmasına olanak tanıyan sistemdir. Demo bölümümüzden örnek bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
SMS uygulaması: Tanımlı kelimelerin SMS ile 7979’a gönderilmesi ile çalışan sistemdir. Örneğin müşteriden ELMA yazıp 7979 göndermesi istenir. Bu kelimenin karşılığı olan bedel, SMS’in iletilmesi ile tahsil edilir ve üye işyeri bilgilendirilir.

Örnek
Mikro Ödeme ile Ödeme Yapmak
Soldaki demo online müzik yükleme sitesinin satın alma arayüzü kullanarak, 1 kuruş karşılığı Waterloo adlı demo şarkıyı indirebilirsiniz.
Demo Nasıl Kullanılır ?
Ödeme Yap butonun tıklayınız

Açılan Ortak Ödeme Sayfası’nda boş kutuya cep telefonunuzu 5321234567 formatında giriniz ve Siparişi Tamamla butonuna basınız.

Cep telefonunuza 7979’dan gelen mesaja ONAY yazarak cevap veriniz veya yeni mesaj oluşturup 7979’a ONAY yazıp gönderiniz.

Sistem ödeme işleminizi yapacak ve AVEA, Turkcell veya Vodafone’dan işlem sonucunuzla ilgili kısa mesaj telefonunuza ulaşacaktır.
Ödeme işleminiz sonucuna göre şarkıyı indirebilecek ve ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

(212) 286 27 18’i arayabilirsiniz. http://www.mikro-odeme.com

https://docs.google.com/document/d/1svmQ…edit?hl=tr   Detay Adresi

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın