Microsoft Office 2016 Beta Ofis 2016 Ücretsiz indir

Microsoft Office 2016 Beta Ofis 2016 Ücretsiz indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Sistemler

 android iphone destek hatti

Microsoft Office 2016 Beta Ofis 2016 Ücretsiz indir,Office 2016 indir,Windows 10 Ofis 2016 indirme,Office 2016 Bilgisayara Yükleme Kurma,Ücretsiz Ofis 2016

Microsoft, Office 2016 sürümü için denemelere başladı. Ofis 2016 beta sürümünü denemek için buradan başvuru yaparak mail adresinize indirme adresi gönderilecektir.

facebook müşteri hizmetleri

Microsoft Office takımı ön sürüm beta programlarında bize katılmak için katılımcıların arıyor! Bu programlarda Görüşleriniz iyi üretkenlik yazılımı ve mevcut hizmetleri bina vesile olacaktır. programlar Microsoft Office istemci, sunucu ve bulut hizmetleri tam bir aile genelinde span. Ürün ailesi, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Visio, Access ve Outlook uygulamalarını Publisher, yanı sıra Borsası, SharePoint ve Project sunucu ürünleri ve bulut hizmetleri vardır.

Siz veya sizin için çalışmak şirket, ya da her ikisi, dünyanın en son ve en büyük teknolojileri şekillendirmek ve geliştirmek için geribildirim sağlayarak ilgilenen varsa, o zaman sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istiyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Ücretsiz indir Orjinal Lisanslı Yükseltme Yükleme başlıklı makalemizde Windows 10 Kurma., Windows 10 Ücretsiz indir ve Windows 10 Yükseltme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın