Lumia Windows Phone Video izleme Oynatma Programı

Lumia Windows Phone Video izleme Oynatma Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Lumia Windows Phone Video izleme Seyretme Oynatma Programı

Lumia Windows Phone video izleme oynatma programı uygulaması indir. Lumia telefonlarda video player uygulaması. Lumia internetten video izleme nasıl yapılır? Seyretme uygulaması indirme yükleme.

Windows Phone yüklü Lumia cep telefonlarında internetten yada kayıtlı bir videoyu oynatma izlemek için player programına ihtiyaç olabiliyor. Bunun için kaliteli uygulamalardan biri olan VLC Player resmi mağazasında yayınlandı. Yakın zamanda yayınlanan beta sürümünün ardından kısa sürede stabil sürümü dağıtıma başladı.

facebook müşteri hizmetleri

VLC Player 2014 yılının son aylarında yayınlanması beklenirken 2015 yılının ilk ayında yayınlanması yeni yıl sürprizi oldu. Video oynatma yazılımının dosya boyutu 10 MB. olduğu gibi çok sayıda video formatını destekliyor. VLC Windows uygulamasını mağazasından aratarak yükleyebilirsiniz. Medya kayıttan yürütme veri hizmetleri, HD 720P (720 x 1280), WVGA (480 x 800), WXGA (768 x 1280)

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın