Lumia Windows 10 Phone indir Yükle Kurulumu

Lumia Windows 10 Phone indir Yükle Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil Sistemler

 android iphone destek hatti

Windows 10 Phone işletim sistemi Lumia güncellemesi cep telefonlarına geldi. Sürümü indirme yükleme link adresi. Uyumlu modeller; Lumia 630,Lumia 635,Lumia 636,Lumia 638,Lumia 730 ve Lumia 830 yükleme nasıl yapılır?

Microsoft, Lumia cep telefonlarında bazı modeller için Windows 10 phone işletim sistemi sürümünü indirmeye açıldı. Windows 10 uyumlu modeller Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 730 ve Lumia 830. Güncelleme kontrol bölümü Ayarlar > Telefon güncellemesi bölümüne giriş yapıp Güncellemeleri denetle‘ye tıklayarak güncellemeyi sorgulayabilirsiniz. Windows 10 buradan indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10 yükleyebilmeniz için Insider Programı’na katılmanız gerekiyor. Yükleme dosyasını indirebilmeniz için Microsoft hesabıyla oturum açmanız gerekiyor. Windows 10 Technical Preview yüklemek için cihazınızda Windows Phone 8.1 yüklü olması ve telefonunuzda boş alan 8 GB olması gerekiyor.

  • Bazı telefonlarda bölgeler ve operatörlerde Technical Preview‘u desteklemeyebilir. Hesaba girişte telefonunuz listede yer almıyorsa ve Windows Insider uygulamasının Kaydol bölümünde görünen ön izleme sürümü görünmüyorsa telefonunuz desteklenmiyor ve gelecekte desteklenip desteklenmeyeceği belli değildir.

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın