lp.opsiyonturk.com Bilgisayardan Kaldırma Silme | Destek

lp.opsiyonturk.com Bilgisayardan Kaldırma Silme

facebook android iphone destek

facebook android iphone destek

Bilgisayardan hangi internet sayfasına giriş yaparsam yapayım lp.opsiyonturk.com reklamı ekrana geliyor çözümü nedir diyenler için çözüm adımları. ip.opsiyonturk.com virüsünü silme temizleme kaldırma adımları.

lp.opsiyonturk.com virüsü bilgisayardan kaldırmak için sistem geri yükleme Başlat> Tüm Programlar ya da Programlar> Sistem Araçları> Sistem Geri Yükleme virüsün olmadığı bir tarih seçip ileri yapıp son ile 5-10 dk bekleyiniz.

Yukarıdaki işlemle sorun çözülmediyse Malwarebytes ve online Eset virüs temizleme programları ile çözüme ulaşabilirsiniz.

Son adım olarak denetim masasından program ekle kaldırdan bilmediğiniz yazılımları ve Google Chrome kaldırıp Chrome internetten indirip tekrar kurunuz.

lp.opsiyonturk.com Bilgisayardan Kaldırma Silme,ip.opsiyonturk.com,internet Açtığımda lp.opsiyonturk.com Geliyor,Virüsü Temizleme,Kaldırma,Google Nasıl Yapılır

Bir önceki yazımız olan Homepage.com.tr Nedir Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde google chrome, http://homepage.com.tr/?shortcut=true değişmiyor ve http://homepage.com.tr/?shortcut=true hatası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*