Line Nedir Line Nasıl Kullanılır İndir

Line Nedir Line Nasıl Kullanılır İndir,bilgisayarda line kullanma indir,iphone line indir, line android indir, line android uygulaması, line ayarları, line bilgisayar indir, line bilgisayarda kullanma, line görüntülü görüşme, line görüntülü görüşme hatası, line görüntülü görüşme sorunu, line görüntülü mesaj gönderme, line görüntülü nasıl görüşülür, line htc indir, line indir, line indir android, line indir htc, line indir lg, line indir nokia, line indir samsung, line iphone uygulaması, line kurulumu, line kurum adımları, line lg indir, line mesajlaşma, line messenger, line messenger 2013, line messenger 2013 indir, line messenger 2014, line messenger indir, line messenger kuramıyorum, line messenger kurulmuyor, line messenger kurulum hatası, line messenger kurulum sorunu, line messenger kurulumu, line messenger nasıl kurulur, line messenger nedir, line messenger türkçe

Line Nedir Line Nasıl Kullanılır İndir

Mustafa Kemal Erdem One comment
Programlar

 android iphone destek hatti

Line Uygulaması Nedir
bilgisayarda line kullanma indir, iphone line indir, line android indir, line android uygulaması, line ayarları, line bilgisayar indir, line bilgisayarda kullanma, line görüntülü görüşme, line görüntülü görüşme hatası, line görüntülü görüşme sorunu, line görüntülü mesaj gönderme, line görüntülü nasıl görüşülür, line htc indir, line indir, line indir android, line indir htc, line indir lg, line indir nokia, line indir samsung, line iphone uygulaması, line kurulumu, line kurum adımları, line lg indir, line mesajlaşma, line messenger, line messenger 2013, line messenger 2013 indir, line messenger 2014, line messenger indir, line messenger kuramıyorum, line messenger kurulmuyor, line messenger kurulum hatası, line messenger kurulum sorunu, line messenger kurulumu, line messenger nasıl kurulur, line messenger nedir, line messenger türkçe, Line Nedir Line Nasıl Kullanılır İndir
Hızla Yayılan Bu Programı İnceleyelim başta WhatsApp olmak üzere son zamanlarda sayıları gittikçe platformlar arası mobil mesajlaşma uygulamalarından bir diğeri olan
Line,Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Güney Kore’nin popüler arama motoru Naver’le aynı şirket tarafından geliştirilen Line, WhatsApp ya da Viber gibi mobil mesjalaşma uygulamarına benzer bir mantıkla çalışıyor.
Line’ın ilginç özelliklerinden biri sadece mobil cihazlarda değil Windows ve Mac cihazlarda, masaüstünde de kullanıma uyumlu olarak tasarlanmış olması. Kendi resmi sitesindeki tanıtımda 40 ülekde en çok indirilen uygulama olduğu belirtilen Line, özellikle Asya ve Güney Amerika’daki popülerliğiyle dikkat çekiyor.
Ücretsiz sesli arama özelliği de bulunan Line’ın 230 ülkede 120 milyonu aşkın kullanıcı tarafından indirildiği belirtiliyor. Avrupa’da henüz büyük rakiplerin gerisinde bulunan uygulama bu kıtada da şimdiye kadar 12 milyon kullanıcıyla ulaşmış durumda.
Yine şirket tarafından açıklanan verilere göre Line, Twitter’ın 49 ayda, Facebook’un 54 ayda ulaştığı 100 milyon kullanıcı barajına 19 ayda ulaşarak bir başka başarıya imza atmış durumda.Line, bir mesajlaşma uygulaması olmasının yanında Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına benzer bir zaman tüneli uygulamasına da sahip ve büyük markalarla ünlü sanatçılar kurumsal hesaplarıyla Line üzerinden takipçi toplayabiliyorlar. Sözgelimi, Coca Cola Japonya’nın Line üzerinde 5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Line’ın bir başka özelliği de özellikle Asya pazarında uygulamayı çekici kılan, farklı karakterlerin oluşturduğu 8000 parçalık çıkartma arşivi. Uygulama içinde ayrıca küçük bedeller karşılığında satın alınabilen bu uygulamalar, Line’ın hizmetlerini monetize etme biçimlerinden sadece bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Ayrıca başka şirketler de Line’la anlaşarak söz konusu çıkartma serisine kendi çıkartmalarını katabiliyor ya da Line, kimi zaman tematik unsurları bu çıkartmalarda kullanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Line’ın Türkiye macerasının nasıl geçeceği ve şirketin ne gibi bir reklam politikasıyla WhatsApp’tan rol çalacağını zaman gösterecek. Line’ın telefonunuza indirip ücretsiz olarak denemek ve Güney Kore’de gerçek hayat oyuncukları da çıkan Line karakterleri

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme başlıklı makalemizde bilgisayardan silinmeyen programları kaldırma programı, kaldırılmayan programları kaldırma ve program kaldır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

esma

Haziran 10, 2014 tarihinde 2:25 pm

mrb bilgisayardan kayıt olamıyormuyuz

Bir cevap yazın