LG Smart Tv Dns Ayarları Değiştirme

Lg Smart Tv Dns Ayarları Değiştirme,LG Smart Televizyon Dns Ayarı,Smart TV Ayarları,Ayarı,Lg Smart Tv Kanal Kurulumu,Kurulum,Yükleme,Lg Smart Tv internet Bağlantı,Sorunu,Hatası

LG Smart Tv Dns Ayarları Değiştirme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
LG Smart TV

 android iphone destek hatti

LG Smart Tv Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir Dns internet Bağlantı Ayarı

LG Smart TV televizyonunuzdan internette bağlantı yapamıyorsanız ya da bazı sitelere erişim sorunu yaşıyorsanız giriş sağlayamıyorsanız Smart TV’nize dns talımlaması yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.

LG Smart TV kablolu ve kablosuz dns ayarlarını aşağıdaki adımlarla yapabilir eğer sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LG Smart TV uydu kurulum ayarları: Menü>Ayarlar yada Manuel ayarlama>Frekans üzerine gelerek sağ /sol tuşları ile listeye giriş yapabilirsiniz.

LG Smart TV Dns Ayarları ve Smart TV Kurulum Detayları buradan bilgi alabilirsiniz.

Smart TV Wifi kablolu kablosuz bağlantı sorunu yaşıyorsanız örnek ip alamama yada bağlantı yapılamadı, ayarlardan ağ bölümünden ip ve dns yazarak sorununuzu çözebilirsiniz

facebook müşteri hizmetleri

Örnek ip dns ayarları TPLink modem için İp: 192.168.1.45 Alt ağ maskesi: 255.255.255.0  Varsayılan ağ geçiti: 192.168.1.1  Dns ayarları: 8.8.8.8 yada 8.8.4.4

Network>Network Connection>Start Connection>Ağ isimleri>Çıkan ağ isiminizin üstüne tıklayıp kablosuz ağ şifrenizi girip bağlantı yapabilirsiniz. Ağ>Ağ Ayarları>Başlat  ip sorunu yaşayan Smart TV kullanıcıları ağ’dan manuel ip dns vererek sorununuzu çözebilirsiniz. Detaylar sitemizde.

Smart Televizyonunda Kablosuz Bağlantı Sorunu Yaşıyorum

Smart Televizyonunda Kablosuz Bağlantı Sorunu Yaşıyorum

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme başlıklı makalemizde 1, 2 ve 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın