LG G3 Lollipop Android 5.0 Türkiye’de

LG G3 Lollipop Android 5.0 Türkiye’de

Mustafa Kemal Erdem No Comment
LG

 android iphone destek hatti

LG G3 Android 5.0 Yeni Sürümü Lollipop Artık Türkiye’de Güncellemede

LG G3 Lollipop Android 5.0 sürüm güncellemesi Türkiye’de başladı. Android 5.0 LG G3 Türkçe dil desteği ile yükleme yapabilirsiniz. LG G3 yeni Android 5.0 rom var mı? Güncelleme nasıl yüklenir ?

LG G3 cep telefonları için yeni Android sürümü 5.0 Türkiye’de güncellemeye açıldı. Telefonunuz ile OTA üzerinden güncelleme yapmak için Ayarlar > Genel sekmesi > Telefon hakkında > Güncelleme merkezi > Yazılım güncelleme > Güncelleme için şimdi kontrol.

facebook müşteri hizmetleri

Google Android 5.0, yeni bildirim stili, animasyonlar, efektler, güvenlik, cihazın performansını artıran Android sanal çalışma motoru ART özellikleri gibi birçok yenilik LG G3 ile kullanıma açıldı.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi bu ay içerisinde kısmen başlamıştı.iki gün önce yayınlanan bir haberde Türkiye içinde başlandığı aktarılmıştı

Güncellemeyi ister LG PC Suit uygulamasını ile ister telefon içerisinden OTO ile yüklemeyi yapabilirsiniz. Güncelleme yapmadan önce her önleme karşı yedeğinizi almanız önerilir

 

Bir önceki yazımız olan Bios Sıfırlama Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Anakart Arızaları, Anakartım Arızalandı Ne Yapmalıyım ve Basit Anakart Arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın