LG G3 Cep Telefonu Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

LG G3 Cep Telefonu Ne Zaman Piyasaya Çıkacak,LG G3 çıktı mı, LG G3 ün özellikleri,LG G3 Türkiye Satış Fiyatı, Lg G3 deki Yenilikler, S5 I phone 6 dan İyi mi

LG G3 Cep Telefonu Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

Mustafa Kemal Erdem No Comment
LG

 android iphone destek hatti

LG G3 Cep Telefonu Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

LG cep telefonu dünyasında pek başarılı olamasa da pes etmiyor.bu modeliyle şeytanın bacağını kıracağa benziyor.

LG tv piyasasında gördüğü reabeti ne yazık ki telefon dünyasında göremedi. Ama  son teknolojiyi takibini bırakmayıp sürekli yeni modeller üreterek piyasadan uzaklaşmadı.Fiyatlarını pahalı tutmamasına rağmen umduğunu bulamayan LG bu sefer istediği satış rakamına ulaşacak gibi duruyor. İşte LG nin yeni modeli LG G3 ün özellikleri: Ekran çözünürlüğü 2560*1440, 5.5 inç ekran boyutu, bu ekran çözünürlüğü harika söylenene göre bu çözünürlük piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy S5 ve I Phone 6 da bile yok.Ayrıca ram i 3 GB bu da bize gösteriyor ki telefon aynı zamanda hızlı olacak, suya ve toza dayanıklı olarak üretilmesi de cabası. Son olarak da batarya ömrünün uzun olacağı söyleniyor.Tüm bu güzel özelliklere sahip telefonun mayısta tanıtımı bekleniyor.Türkiye piyasasına ise Ağustos-Eylül de girmesi bekleniyor. Türkiye fiyatı henüz belli olmayıp tahmini fiyatı 2000-2500 civarıdır.

facebook müşteri hizmetleri

Bir önceki yazımız olan Bios Sıfırlama Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Anakart Arızaları, Anakartım Arızalandı Ne Yapmalıyım ve Basit Anakart Arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın