LG G2 Detaylı Özellikleri

lg g2 detaylı özellikleri,lg g2,lg g2 özellikleri,lg g2 detaylı anlatım,lg g2 ne kadar,lg g2 fiyatı,lg g2 nasıl bir cihaz,lg g2 tanıtım,lg g2 teknik özellikleri,lg g2 ne zaman çıkacak,lg g2 ne zaman satışda olacak,lg g2 ne zaman türkiyede olacak,lg g2 türkiyede satış,lg g2 internet ayarları,lg g2 hotspot ayarları,lg g2 hotspot kurulumu,lg g2 hotspot açma,lg g2 whatsapp kurulumu,lg g2 modem olarak kullanma,lg g2 kamera özelliği,lg g2 nasıl,lg g2 kaç lira,lg g2 android internet ayarları,lg g2 android sürüm güncelleme,lg g2 android güncelleme,lg g2 android güncelleme indir,lg g2 android indir

LG G2 Detaylı Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

LG Teknoloji’sinden G2 Dönemi

lg g2, lg g2 android güncelleme, lg g2 android güncelleme indir, lg g2 android indir, lg g2 android internet ayarları, lg g2 android sürüm güncelleme, lg g2 detaylı anlatım, lg g2 detaylı özellikleri, lg g2 fiyat, lg g2 fiyatı, lg g2 hotspot açma, lg g2 hotspot ayarları, lg g2 hotspot kurulumu, lg g2 internet ayarları, lg g2 kaç lira, lg g2 kamera özelliği, lg g2 modem olarak kullanma, lg g2 nasıl, lg g2 nasıl bir cihaz, lg g2 ne kadar, lg g2 ne zaman çıkacak, lg g2 ne zaman satışda olacak, lg g2 ne zaman türkiyede olacak, lg g2 özellikleri, lg g2 tanıtım, lg g2 teknik özellikleri, lg g2 türkiyede satış, lg g2 whatsapp kurulumu

LG de dönem dönem sunduğu videolarla telefon hakkında ipuçları aktardı.

Android 4.2.2 ile çalışacak telefonda yer alacak güç birimi ise daha önce Güney Koreli üretici tarafından

resmi olarak bildirilmişti. Buna göre LG, G2 modelinde 2.3GHz frekans hızında çalışan Qualcomm tarafından oluşturulan ve Krait 400 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 800 birimine yer verecek. Telefonda yer alacak grafik birimi ise Adreno 330 olacak. Son dönemde ortaya çıkan iddiaların büyük bölümünde 3GB RAM’a sahip olacağı bildirilen telefon, bu anlamda bir ilki gerçekleştirebilir.

7 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında telefonun resmi olarak lanse edileceğini hatırlatalım.

facebook müşteri hizmetleri

Kılavuzda yer alan görsellerden hareketle LG G2’nin sahip olduğu tasarımın artık netleştiğini ifade edebiliriz. 5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekranın yer bulacağı telefonun ön bölümünde ve yanlarında herhangi bir fiziksel butona yer verilmiyor.

Güney Koreli üretici ses tuşlarını ve güç butonunu/kilit tuşu arka bölümde kamera altına konumlandırarak sıra dışı bir anlayış benimsemeyi uygun görmüş. 143 gram ağırlığa sahip telefonun 138.5 x 70.9 x 8.9mm boyutlara sahip olduğu kılavuzda yer alırken, söz konusu boyutları Galaxy S4 (136.6 x 69.8 x 7.9 mm) ile kıyaslarsak sanırım daha fazla fikir ediniriz.

32GB dahili depolamanın yanı sıra 64GB’a kadar microSD kart desteği sunacak modelde çıkarılabilir bir yapı sunan 2.610mAh kapasiteli bir pil yer alacak. LG G2’de ayrıca iPhone 5 ve Moto X modelinde olduğu gibi nano-SIM kart girişine yer verilmiş.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın