Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu

Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Kaydedildi Güvenliği WPA/WPA2 ile Sağlanıyor Nedir Nasıl Kablosuz WiFi Bağlantısı Yapılır Çözümü

Aldığınız hata kablosuz bağlantı sorunu oluştuğunu söylemekte. Bu sorun ya şifreleme uyumsuzluğu ya da kanal ayarı sorunu kaynaklıdır. Yani güvenlik doğrulama özelliği cihazla uyumsuzluk yaptığını gösterir bazı cihazlarda sorun olmayabiliyor örnek 2 aynı cep telefonu ile bağlantı denendiğinde biri bağlantı yapabiliyor diğeri yapamıyor bu durumun nedeni yüklenen işletim sistemi sürümü ile alakalıdır.

facebook müşteri hizmetleri

Kaydedildi Güvenliği WPA/WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorununun Çözümü

Modem arayüzünden (192.168.1.1 ya da 192.168.2.1) giriş yapıp kablosuz ya da wlan yazan bölüme giriş yapıp şifreleme tipini WPA-PSK yapıp kayıt ediniz. Son adım olarak güvenlik wlan bölümünde kanal ayarları seçeneğini bulup temel ya da gelişmiş seçeneklerinde olabilir kanal ayarını 6 ya da 11 yapmanız yeterli eğer durum devam ederse modeminizde kaydet ve yeniden başlat yapabilirsiniz bu bölüm bakım başlığında olabilir.

Bir önceki yazımız olan Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde Açılmıyor, Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü ve Sinema Seyrederken izlerken Donma Oluşuyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın