İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını Nasıl İzlerim

İphone Telefondan Güvenlik Kamerası,İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını İzleme,iphone-telefondan-guvenlik-kameralarini-nasil-izlerim-655.html,iphone-telefondan-guvenlik-kameralarini-nasil-izlerim-655,İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını Nasıl İzlerim

İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını Nasıl İzlerim

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

iphone güvenlik kamerası izleme programı, İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını İzleme, İphone Telefondan Güvenlik Kameralarını Nasıl İzlerim, İphone Telefondan Güvenlik Kamerası

Önemli Not: Yukarıdaki konfigürasyon, kameranın ve iPhone’un aynı ağda olduğu varsayılarak anlatılmıştır. İş yerinizdeyken evdeki kameraya direk erişemezsiniz ADSL Modem’iniz güvenlik nedeniyle erişimi kısıtladığı için.

Bunun için modeminizde dışardan gelecek istekleri kameraya yönlendirecek şekilde ayar yapmanız gerekir ki bu da “Port Forwarding” yani modem arayüzünden port açmak gerekiyor .

facebook müşteri hizmetleri

android kamera izleme program%C4%B11 Android Güvenlik Kamera İzleme Programı

iphone güvenlik kamerası izleme programı

Bir önceki yazımız olan Apple iPhone Hard Reset | Apple iPhone Ekran Tuş Kilidi başlıklı makalemizde apple, Apple iPhone Desen Kilidi Açma Adımları ve Apple iPhone Desen Kilidini Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın