iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorunu

iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorununun Çözümü

iPhone iOS 8 pil süresi hızlı bitiyor erken şarj bitme sorununun çözüm önerileri. iPhone 5S, iPhone 4S pil sorunu iOS 8 ile geldi. iPhone erken şarj bitiyor nedeni çözüm önerileri Neler?

iPhone telefonlarının en büyük eksiği erken biten şarj sorunu. iOS 8 sürüm yükseltmesinden sonra bu sorun gerçekten sorun olmaya başladı. Bazı kullanıcılardan gelen şikayetler ses sorunu, wifi bağlantı sorunu, internet hız sorunu ve erken şarj bitme sorunu gibi sorunlar.

iOS8 pil süresi sorununun çözüm önerisi: Açma kapama ve menü tuşlarına, telefon yeniden başlayana kadar basılı tutunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Pili tüketen uygulamaları kontrol ediniz: İster uygulama ile ister Ayarlar>genel>kullanım pi kullanımı menüsünden hangi uygulama daha fazla pili yoruyorsa o uygulamanın güncellemesi varsa güncelleyiniz yoksa önemsizse kaldırınız. Performans için bazı uygulamalar deneyebilirsiniz. Ekran netliğini parnaklığını azaltınız. Kullanılmayan ve animasyon gibi gereksiz uygulamaları durdurunuz yada kaldırınız. iOS yeni sürümü varsa geçiş yapınız.

 

Bir önceki yazımız olan iPhone 6 VPN DNS Değiştirme Ayarları Programı indir başlıklı makalemizde Dns, iPhone 6 Plus ve Kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın