iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S,iPhone 5S,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

iPhone 4S iPhone 5S iCloud ile Cihaz Resimler Videolar Rehber Yedekleme ve Yedeği Geri Yükleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S iCloud Yedekleme Alma,iPhone 5S iCloud Yedekleme Alma,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme. iCloud Kilidini Sıfırlama ?

Aşağıda iPhone cep telefonun iCloud ile yedeği nasıl alınacağı ve alınan yedeği nasıl geri yükleneceği anlatılmaktadır.

iCloud iPhone iOS aygıtınızı iCloud ile yedekleme

iCloud, iOS aygıtınız açık, kilitli ve bir güç kaynağına bağlıyken Wi-Fi üzerinden iOS aygıtı bilgilerinizi günlük otomatik olarak yedekler.

iCloud iPhone otomatik yedekleme nasıl yapılır

iOS aygıtınızda Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme’ye gidin ve ardından iCloud Yedekleme’yi etkinleştirin.

iCloud iPhone manuel yedekleme nasıl yapılır

iOS aygıtınızda Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme’ye gidin ve ardından Şimdi Yedekle’ye dokunun.

Yedekleme yaparken görüntülenebilecek mesajlarla ilgili bilgi için iCloud yedeklemesi oluşturma sorunlarını giderme başlıklı Apple Destek yazısına bakın.

Important:   iOS aygıtınızı 180 gün veya daha uzun bir süre boyunca iCloud’a yedeklemezseniz Apple, iCloud yedeklemelerinizi silme hakkını saklı tutar. Bilgi için iCloud Hüküm ve Koşulları’na bakın.

iPhone iCloud: iOS aygıtınızı iCloud’dan geri yükleme veya ayarlama

Yeni iOS aygıtınızı ayarlarken veya sahip olduğunuz bir aygıta bilgilerinizi geri yüklemeniz gerekirse bunu, bilgilerinizin iCloud’daki yedeği sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

iCloud yedeklemeden geri yükleme nasıl yapılır

 1. iOS aygıtınızda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin. Yeni bir iOS sürümü mevcutsa indirmek ve kurmak için ekrandaki talimatları takip edin.

 2. Geri yükleme yapacağınız yedeklemenin yeni olduğundan emin olun.

  Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme > Alanı Yönet’e gidin, Yedeklemelerin altında listelenen bir aygıta dokunarak en son yedeklemesinin tarihini ve boyutunu görün.

  Elle yedeklemeyle ilgili bilgi için bkz. iOS aygıtınızı iCloud’a yedekleme. Olmasını beklediğiniz bir yedeklemeyi görmüyorsanıziCloud yedeklemesini geri yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa başlıklı Apple Destek makalesine bakın.

 3. Ayarlar > Genel > Sıfırla’ya gidin ve ardından “Tüm içeriği ve ayarları sil”e dokunun.

  facebook müşteri hizmetleri
 4. Ayarlama Yardımcısında, “Aygıtınızı ayarlayın”a gidin, Yedek Kopyadan Geri Yükleme’ye dokunun ve iCloud’a giriş yapın.

 5. “Yedeklemeyi seç”e ilerleyin ve iCloud’daki kullanılabilir yedeklemeler listesinden seçim yapın.

  Başka bir aygıtın yedeklemesinden geri yükleme işlemiyle ilgili bilgi ve hangi yedeklemeden geri yükleyeceğinize karar verme konusunda yardım almak için iCloud yedeklemesini geri yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa başlıklı Apple Destek makalesine bakın.

iCloud iPhone yedeklemeden yeni bir aygıt ayarlama nasıl yapılır

 1. iOS aygıtınızı açın.

 2. Ayarlama Yardımcısında, “Aygıtınızı ayarlayın”a gidin, Yedek Kopyadan Geri Yükleme’ye dokunun ve iCloud’a giriş yapın.

 3. “Yedeklemeyi seç”e ilerleyin ve iCloud’daki kullanılabilir yedeklemeler listesinden seçim yapın.

Bir aygıtı geri yüklemek veya ayarlamak için iCloud yedeklemesi kullandıktan sonra:

 • Ayarlarınız ve hesaplarınız seçtiğiniz iCloud yedeklemesinden geri yüklenir. Aygıtınız yeniden başlar ve satın aldığınız müzikleri, filmleri, TV programlarını, uygulamaları, kitapları, Film Rulosu’nu ve diğer içerikleri indirmeye başlar. Aygıtınız bir uygulamanın yedeklediğiniz versiyonunu indiremezse son versiyonunu indirir.

  Satın aldığınız içerik Bulutta iTunes’un ülkedeki kullanılabilirliğine bağlı olarak iTunes Store, App Store veya iBooks Store’dan otomatik olarak indirilir. Daha önce satın aldığınız ürünlerin ücreti iade edilmişse veya artık mağazada bulunmuyorlarsa, bu ürünler kullanılamayabilir.

 • Satın aldığınız öğeleri geri yüklemek için iTunes, App Store ve iBooks Store hesaplarının parolasını girmeniz istenebilir.

 • İndirilen uygulamalar için Ana Menü ekranı simgesinin altında İlerleme çubukları görünür.

  Bir uygulama için indirme önceliği ayarlamak amacıyla simgesine dokunun.

Bilgilerin aygıtınıza tamamen geri yüklenip yüklenmediğini kontrol etmek için Ayarlar > iCloud > Saklama Alanı ve Yedekleme’ye gidin. Kaynak: Apple

 

Apple iPhone iCloud Yedek Alma Yedeği Geri YüklemeiPhone iCloud Yedek Nasıl Alınır

Bir önceki yazımız olan iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü başlıklı makalemizde Açmak, iCloud Parolası Nasıl Açılır ve iPhone 4S hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın