iPhone 5C Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

iphone 5c fiyatı ve özellikleri belli oldu,iphone 5c fiyatı,iphone 5c fiyat,iphone 5c fiyatları,iphone 5c özellikleri,iphone 5c özelliği,iphone 5c ne kadar,iphone 5c en ucuz nerden alınır,en ucuz iphone 5c,iphone 5c internet ayarları,iphone 5c turkcell internet ayarları,iphone 5c avea internet ayarları,iphone 5c vodafone internet ayarları,iphone 5c ios internet ayarları,iphone 5c wifi ayarları,iphone 5c wifi bağlantı sorunu,iphone 5c 3g,iphone 5c 3g var mı,iphone 5c whatsapp kurulumu,iphone 5c whatsapp nasıl kurulur,iphone 5c whatsapp kuriphone 5c whatsapp yükle,iphone 5c whatsapp indir,iphone 5c hotspot ayarları,iphone 5c hotspot nasıl açılır,iphone 5c hotspot kullanma,iphone 5c modem olarak kullanma,iphone 5c,iphone 5c çıktı,iphone 5c ne zaman türkiyede,iphone 5c satışı,iphone 5c çıktı al,iphone 5c kamera özelliği,iphone 5c işlemci özelliği,iphone 5c hafıza özelliği,iphone 5c ios kurulumu,iphone 5c ios sürüm güncelleme,iphone 5c sürüm güncelleme,iphone 5c ios sürüm yükseltme

iPhone 5C Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

Beklenen iPhone 5C Fiyatı Belli Oldu

en ucuz iphone 5c, iphone 5c, iphone 5c 3g, iphone 5c 3g var mı, iphone 5c avea internet ayarları, iphone 5c çıktı, iphone 5c çıktı al, iphone 5c en ucuz nerden alınır, iphone 5c fiyat, iphone 5c fiyatı, iphone 5c ios sürüm güncelleme, iphone 5c ios sürüm yükseltme, iphone 5c whatsapp kuriphone 5c whatsapp yükle, iphone 5c whatsapp kurulumu, iphone 5c whatsapp nasıl kurulur, iphone 5c wifi ayarları, iphone 5c wifi bağlantı sorunu

Bir süredir gündemi meşgul eden iPhone 5C söylentilerine bir yenisi daha eklendi. Bu sefer de iPhone 5C’nin satış fiyatı sızdırıldı. Ayrıntılar haberimizde.Apple’ın bu yılın sonunda tanıtacağı iddia edilen

 iPhone 5C ile ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak ambalaj görselleri daha sonra da kasa görsel ve videoları yayınlanan iPhone 5C’nin bu sefer defiyatı belli oldu. Söylentilerin kaynağı olan Çin’den gelen bilgilere göre sözde bütçe dostu iPhone’un fiyatı 3000 Yuan yani 490 Dolar olacak.

Hali hazırda satışı devam eden iPhone 5’ten 150 Dolar daha ucuz olan sözde iPhone 5C için şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Sadece Apple yetkilileri katılmış olduğu bir konferanstaürünlerinin kalite standartlarını düşürmeyeceklerini açıklamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Bu açıklamadan bir sonraki nesil iPhone’larda düşük kaliteli plastik malzeme kullanılmayacağını çıkarabiliriz. Bu da iPhone 5C’nin renkliiPhone olacağı yönündeki söylentileri güçlendirmiş oluyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan iOS 7 Beta 5’te beyaz iPhone’un açılışında beyaz zemin üzerine siyah elma logosu ve siyah iPhone’un açılışında ise siyah zemin üzerine beyaz elma logo kullanılması renkli iPhone’lar mı geliyor? söylentilerini iyice arttırıyor.

iPhone 5C’nin sızan fotoğraflarda kullanıcılara diğer iPhone’lardan farklı olarak plastik kutularda sunulması bekleniyor.Ayrıca iPhone 5C’nin ”C”si hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre 5C’nin C’si Cheap veya Colour olarak piyasaya sürülecek. iPhone 5C 2GB RAM , çift LED flaş ve İOS 7 işletim sistemiyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Bakalım yıl sonunda düzenlenecek olan Apple etkinliğinde elma severleri ne gibi yenilikler bekleyecek.

Bir önceki yazımız olan iPhone Whatsapp Ücretsiz İndir başlıklı makalemizde iphone whatsapp 2014, iphone whatsapp bedava indir ve iphone whatsapp indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın