iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir,iOS 8.1.3,iPhone,iPhone 5S,iPhone 4S,iPhone 6,iPad Yazılım Güncellemesi indir.Manuel Kurulumu Yükleme Nasıl Yapılır?

iOS 8.1.3 güncelleme boyutu 247 MB olup sürümü yükseltme’den önce cihazın şarj durumu yüksek olmalı ve wifi bağlantısı ile sorunsuz bağlantı yapılacak şekilde yüklemeyi Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz. iOS 8.1.3 detaylar ve indirmek için buradan

iOS 8.1.3 ile gelen bir düzeltme’de iPad cihazlarda olan bazı sorunları çözdüğü’de aktarılan bilgiler içerisinde.

facebook müşteri hizmetleri

Güncelleme başlığından alıntılar iOS 8.1.3 özellikleri: Yazılım güncellemeleri gerçekleştirmek için gereken saklama alanı miktarını azaltır. Bazı kullanıcıların Mesajlar ve FaceTime için Apple kimliği parolalarını girmesini engelleyen bir sorunu düzeltir. Spotlight’ın uygulama sonuçlarını artık görüntülememesine neden olan bir sorunu düzeltir. Çoklu görev hareketlerinin iPad’de çalışmasını engelleyen bir sorunu düzeltir.

Bir önceki yazımız olan iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorunu başlıklı makalemizde Erken Şarj Bitiyor, iPhone 5S iPhone 4S Pil Sorunu ve Şarj Süresi Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın