iOS 8.0.2 iPhone iPad Güncellemesini indirip Yükleyebilirsiniz

iOS 8.0.2 iPhone iPad Güncellemesini indirip Yükleyebilirsiniz

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

Apple iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesi Yayınlandı

iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesini Telefondan indirip Yükleme Nasıl Yapılır? Apple iOS 8.0.2 iPhone 4S iPhone 5S 5C Sürüm Yükseltme indir. iOS 8.0.2 Yayınlandı Yükleme Adımları. iOS 8.0.2 Kurulumu indirme Adresi?

Apple iOS 8 yayınladıktan sonra 8.0.1 güncellemesi devreye aldı ama sorunları’da başlattı. iPhone Çağrı yapma işlevini devre dışı bırakması, parmak izi tanıma işlevi TouchID’de sorunlar çıkması, Healthbook uygulamalarında aksaklıklar, sorunlu üçüncü parti klavyeler, uygulamaların fotoğraf kitaplığına erişememesi yeni iOS 8.0.2 güncellemesinin bu sorunları gidermesi bekleniyor. iOS 8.0.2 yazılım güncellemesini yaptıktan sonra her hangi bir sorunla karşılaşırsanız sürümü tekrar itunes ile yüklemeniz önerilir.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone iOS 8.0.2’ye güncelleyen kullanıcılardan şuana kadar her hangi önemli bir şikayet yok gibi görünüyor. Güncellemeyi indirmek için iPhone veya iPad’en Ayarlar > Genel > Yazılım güncellemeleri yolunu izleyerek güncelleme yapabilirsiniz. iOS 8.0.2 sürüm yükseltmesini yapmadan önce cihaz yedeğini almanız önerilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan iPhone Modem Olarak Nasıl Kullanır interneti Paylaştırma başlıklı makalemizde 3G iPhone Bilgisayara internet Paylaşımı Yapma, iPhone 4S 5S Kablosuz WiFi Hotspot internet Paylaşımı ve iPhone Paylaştırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın