iOS 7 iPhone Mavi Ekran Hatası Nedir

iOS 7 iPhone Mavi Ekran Hatası,iOS 7 iPhone Mavi Ekran,iOS 7Mavi Ekran Hatası Nedir,iOS 7 iPhone Mavi Ekran Hatası Çözümü,iOS 7 Mavi Ekran Sorunu Çözümü

iOS 7 iPhone Mavi Ekran Hatası Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone Mobil

 android iphone destek hatti

iOS 7 Mavi Ekran Hatası !

Yayınlandığı günden bu yana iPhone ve iPad kullanıcıların şikayetlerine maruz kalan iOS 7’de, bugün yeni bir sorun daha olduğu ortaya çıktı. BiriOS geliştiricisinin fark etmiş olduğu bu sorun, aslında sizlere biraz tanıdık gelebilir.

Windows kullanıcılarının hayatlarında en az bir kez bile olsa karşılaştığı “Mavi Ekran” hatası bu sefer iOS 7’de meydana geldi.

Geliştirici iOS 7’de herhangi bir iWork (Pages, Numbers veya Keynote)uygulamasına girdikten sonra, başka bir uygulama geçiş yaptığı zamaniOS 7.0.2 yüklü iPhone 5s modelinde mavi ekran hatası ile karşılaştığını,YouTube üzerinden bir video ile paylaştı.

iOS 7 mavi ekran hatası videosunu izleyin

facebook müşteri hizmetleri

Eğer iPhone 5s kullanıyorsanız ve mavi ekran hatasını merak ediyorsanız;

  • Herhangi bir iWork (Pages, Numbers veya Keynote) uygulamasıaçın.
  • Uygulamanın içerisinde bir belge yaratın.
  • Oluşturduğunuz dosyayı açtıktan sonra herhangi bir metini kopyala yapıştır yapın ve daha sonra ana ekran tuşuna basın.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra iPhone anında çöküyor ve karşınıza bir”Mavi Ekran” çıkıyor. Bu ekran 2-3 saniye göründükten sonraiPhone kapanıp açılıyor. Kaynak: shiftdelete

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın