iOS 7.1.2 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı Detayları

iOS 7.1.2 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı Detayları,iOS Son Sürümü,indir,iOS 7.1.2 Nereden indirilir Nasıl Kurulur,Yüklenir,Atma,Kurma,iTunes Wifi Yükleme

iOS 7.1.2 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı Detayları

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İphone

 android iphone destek hatti

Yeni Sürüm Güncellemesi iOS 7.1.2 Çıktı.Yayınlanan Yazılım iPhone iPad ve iPod için Yüklenebilir.

Apple, iOS 8 beta sürümlerinin ardından iOS yeni güncellemesi olan 7.1.2 iOS kullanıcılarına açtı.Çıkarılan güncelleme güvenlik sorunlarını ve ekrana gelen bazı hataların gidermesi için yayınlandı.

iOS 7.1.2 yüklemek istiyorsanız cihaz içerisinden Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz. Bilgisayar veya Mac üzerinden yazılımı yüklemek isteyenler iTunes yazılımı ile iOS 7.1.2 kurabilirler.

Telefon içerisinden güncellemeyi yapmak isteyenler için  iPhone dosya büyüklüğü 32 MB. iPad ve iPod için 30 MB. Eğer iTunes üzerinden yazılım güncellemesini yapmayı tercih edenler için dosya büyüklüğü 1.4 GB.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Yeni iOS 7.1.2 Sürüm Güncellemesi Özellikleri

  • iBeacon bağlantıda oluşan sorunlar giderildi ve daha kararlılığını artırıldı.
  • Barkod tarayıcıları ve bazı 3.parti aksesuar araçlarında veri aktarımda çıkan hatalar giderildi.
  • Mail’de gelen ek dosyalarda çıkabilecek güvenlik açığı önlendi.
Apple iOS 7.1.2 iPhone iPad iPod Güncellemesi,Yükle,Kurulumu,indirme,Nasıl indirilir,Nasıl Kurulumu Yükleme Yapılır,iOS 7.1.2 Resmi Orjinal Sürümü,iOS 7.1.2

Apple iOS 7.1.2 iPhone iPad iPod Güncellemesi Indir

Bir önceki yazımız olan iOS 8 Beta 2 Rom Sürümleri indirme Adresi başlıklı makalemizde indirme, iOS 8 Beta 2 Rom ve iOS 8 Beta 2 Rom Sürümleri indirme Adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın