İnternet Explorer Hatalarını ve Donma Sorununu Giderme

İnternet Explorer hatalarını ve donma sorununu giderme, İnternet Explorer hataları, İnternet Explorer hata sorun giderme, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunu nasıl giderilir, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunun çözümü, İnternet Explorer çalışmama sorunu, İnternet Explorer çalışmama sorunu nasıl çözülür, tarayıcı donma sorunu ve çözümü, tarayıcım açılmıyor, İnternet Explorer açılmıyor, İnternet Explorer sayfam değişmiyor, İnternet Explorer,İnternet Explorer Çalışmıyor,İnternet Explorer Hat Veriyor,İnternet Explorer Açılır Açılmaz Kapanıyor,İnternet Explorer ve Donma Sorununu Giderme,İnternet Exploror Sorununu Giderme,İnternet Explorer Hatalarını ve Donma Sorununu Giderme,Internet-Explorer-hatalarini-ve-donma-sorununu-giderme-559.html,Internet-Explorer-hatalarini-ve-donma-sorununu-giderme-559

İnternet Explorer Hatalarını ve Donma Sorununu Giderme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

İnternet Explorer, İnternet Explorer Açılır Açılmaz Kapanıyor, İnternet Explorer açılmıyor, İnternet Explorer çalışmama sorunu, İnternet Explorer çalışmama sorunu nasıl çözülür, İnternet Explorer Çalışmıyor, İnternet Explorer Hat Veriyor, İnternet Explorer hata sorun giderme, İnternet Explorer hataları, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunu nasıl giderilir, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunun çözümü, İnternet Explorer Hatalarını ve Donma Sorununu Giderme, İnternet Explorer sayfam değişmiyor, İnternet Explorer ve Donma Sorununu Giderme, İnternet Exploror Sorununu Giderme, tarayıcı donma sorunu ve çözümü, tarayıcım açılmıyor

Zaman zaman Internet Explorer’de ya donmalar yada hata raporu vererek sorunlar oluşabiliyor

bu sorunlardan bip yazılımla kurtulmak istemez misiniz

Tamir ettiği konular

facebook müşteri hizmetleri
 • Hatalı Internet Explorer eklentileri. Hatalı eklentileri devre dışı bırakır.
 • Kimlik avı filtresi kapalı. Kimlik avı filtresi açılıyor.
 • Açılır pencere engelleyicisi kapalı. Açılır pencereleri engellemek için Açılır pencere engelleyicisi’ni açar.
 • Güvenlik ayarları önerildiği şekilde ayarlanmamış. Güvenliği önerilen ayarlara döndürür.
 • Internet Explorer önbelleğe alınmış sayfaları güncelleştirmiyor veya verimsiz bir şekilde güncelleştiriyor ve yavaş başlamaya neden oluyor. Sayfa eşitleme ilkesini otomatik ayarına sıfırlar.
 • Önbellek boyutu çok küçük veya çok büyük; performansı düşürüyor. Önbellek boyutunu varsayılan aralığa 50-250 MB yakınlığında olacak şekilde sıfırlar.
 • Eş zamanlı sunucu bağlantıları çok düşük veya çok yüksek ayarlanmış ve performansı düşürüyor. IE eş zamanlı bağlantı ayarlarını varsayılanlara döndürür.
 • Açılır pencere engelleyicisi kapalı olduğundan açılır pencerelere izin veriliyor. Açılır Pencere Engelleyicisi’ni açar.
 • Internet Explorer güvenlik ayarlarını varsayılan (önerilen) düzeylerine döndürür.
 • Kimlik Avı Filtresi’ni etkinleştirin.
 • Internet Explorer için Veri Yürütme Engellemesi’ni etkinleştirme
 • Etiketler: İnternet Explorer hatalarını ve donma sorununu giderme, İnternet Explorer hataları, İnternet Explorer hata sorun giderme, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunu nasıl giderilir, İnternet Explorer hatalarını ve donma sorunun çözümü, İnternet Explorer çalışmama sorunu, İnternet Explorer çalışmama sorunu nasıl çözülür, tarayıcı donma sorunu ve çözümü, tarayıcım açılmıyor, İnternet Explorer açılmıyor, İnternet Explorer sayfam değişmiyor, İnternet Explorer

Bir önceki yazımız olan Kaspersky den 2012 nin Özeti ve 2013 Tahminleri başlıklı makalemizde Kaspersky den 2012 nin Özeti, Kaspersky den 2012 nin Özeti ve 2013 ve Kaspersky den 2012 nin Özeti ve 2013 Tahminleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın