Now Reading
İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm
0

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

by Mustafa Kemal Erdem16 Mart 2013

 android iphone destek hatti

TTNET Pratik Çözüm, İnternet bağlantı sorunlarınızı, bilgisayarınıza ait yazılım ve güvenlik sorunlarını otomatik olarak çözen bir programdır.

İndirme süresi: Yüksek hıza sahip bağlantılar için 1 dakika. Karşınıza pencere çıktığında Çalıştır butonuna tıklayınız.

“İndir” butonuna tıklayarak TTNET Pratik Çözüm’ü indirebilirsiniz. Adres

Yükleme tamamlandıktan sonra TTNET “Pratik Çözüm” otomatik olarak başlayacaktır.

Not: Yükleme tamamlandıktan tarayıcı pencerelerinizin hepsi kapatılabilir.

 

YKS – TTNET İlk Yardım Exe Hizmeti

Uzaktan yönetilen cihazı olmayan ve Internet Explorer harici browser kullanan müşterilerimizin Kullanıcı Adı/Şifre hata sayfası üzerinden destek almasını sağlayacak olan TTNET İlk Yardım EXE devreye alınmıştır.

facebook müşteri hizmetleri

Nasıl Çalışır?
Internet Explorer dışında bir browser kullanan müşterimiz “Kullanıcı Adı /Şifre” hatası aldığında karşısına kendisini bilgilendiren ve yönlendiren aşağıdaki ekran çıkacaktır.

TTNET İlk Yardım Exe’nin çalıştırılarak ayarların yapılması için müşterinin “Onaylıyorum” butonuna tıklaması istenecektir. Uygulama çalıştırıldıktan sonra Active-x ile benzer bir akış ile Kullanıcı Adı/Şifre ayarları tamamlanacak, internet bağlantısı sağlanacaktır.  İlk yardım uygulaması detayı için tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Skype'de Yapılan Yazışmalar Nasıl Silinir başlıklı makalemizde skpe yazışmaları nasıl silerim, skype de yazdıklarım görünüyor nasıl silerim ve skype görüşme yazışma kayıtları nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response