İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm İndir, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım Nedir, Pratik Çözüm,Tnet Pratik Çözüm İndir, TTnet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, TTNET İlk Yardım EXE, TTNET İlk Yardım EXE Nasıl Kullanılır, TTNET İlk Yardım EXE Nedir, TTNET İlk Yardım Nedir, TTnet İnternet Bağlantu Sorunu Pratik Çözüm, TTnet İnternet Bağlantu Sorunu Pratik Çözüm İndir, TTnet Pratik Çözüm « Facebook Kredi Kartı İle Yapılan Alış Veriş İptali

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

TTNET Pratik Çözüm, İnternet bağlantı sorunlarınızı, bilgisayarınıza ait yazılım ve güvenlik sorunlarını otomatik olarak çözen bir programdır.

İndirme süresi: Yüksek hıza sahip bağlantılar için 1 dakika. Karşınıza pencere çıktığında Çalıştır butonuna tıklayınız.

“İndir” butonuna tıklayarak TTNET Pratik Çözüm’ü indirebilirsiniz. Adres

Yükleme tamamlandıktan sonra TTNET “Pratik Çözüm” otomatik olarak başlayacaktır.

Not: Yükleme tamamlandıktan tarayıcı pencerelerinizin hepsi kapatılabilir.

 

YKS – TTNET İlk Yardım Exe Hizmeti

Uzaktan yönetilen cihazı olmayan ve Internet Explorer harici browser kullanan müşterilerimizin Kullanıcı Adı/Şifre hata sayfası üzerinden destek almasını sağlayacak olan TTNET İlk Yardım EXE devreye alınmıştır.

facebook müşteri hizmetleri

Nasıl Çalışır?
Internet Explorer dışında bir browser kullanan müşterimiz “Kullanıcı Adı /Şifre” hatası aldığında karşısına kendisini bilgilendiren ve yönlendiren aşağıdaki ekran çıkacaktır.

TTNET İlk Yardım Exe’nin çalıştırılarak ayarların yapılması için müşterinin “Onaylıyorum” butonuna tıklaması istenecektir. Uygulama çalıştırıldıktan sonra Active-x ile benzer bir akış ile Kullanıcı Adı/Şifre ayarları tamamlanacak, internet bağlantısı sağlanacaktır.  İlk yardım uygulaması detayı için tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Skype'de Yapılan Yazışmalar Nasıl Silinir başlıklı makalemizde skpe yazışmaları nasıl silerim, skype de yazdıklarım görünüyor nasıl silerim ve skype görüşme yazışma kayıtları nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın