http //www.default-search.net Virüsü Kaldırma

http //www.default-search.net Virüsü Kaldırma,default-search.net Google Olarak Ayarlama,default search virüsü nasıl kaldırılır temizlenir,default search bilgisayardan Chrome kaldırma

http //www.default-search.net Virüsü Kaldırma

Mustafa Kemal Erdem One comment
Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Google Chrome Açtığınızda http //www.default-search.net sitesi açılıyorsa Çözümü

Default-search.net bilgisayarınıza toolbar virüsü bulaştığından internet sayfası açtığınızda gelir kaldırmak için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Default-search.net Bilgisayardan Temizleme Önerisi 

Eset Nod online virüs tarama ve Malwarebytes programını çalıştırıp temizlemeniz virüs taraması bittiğinde çıkan kutucukları işaretleyip tamam diyerek bilgisayarı yeniden başlatınız. Bunun dışında program ekle kaldır’dan aşağıdaki gibi programları kaldırınız ve tarayıcınızın ayarları kısmından eklentileri kaldırıp açılış sayfasını google yapınız konu ile ilgili sitemizde sol tarafta virüs sorunu başlığını tıklarsanız detayları bulabilirsiniz.

Program ekle kaldırma: Başlat>denetim masası>program ve özellikleri yada program ekle kaldır

http //www.default-search.net Virüsü Temizleme Kaldırma

http //www.default-search.net Virüsü Temizleme Kaldırma

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-10

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-11

facebook müşteri hizmetleri
  • Malwarebytes Anti-Malware şimdi başlayacak ve bir deneme süresi başlatmak için istenir diye bir uyarı gelecek buna Reddet diyerek kapatalım.
  • Program açıldığında Türkçe olarak çalışacaktır. Tarayıcı sekmesini seçin ve Derin tarama gerçekleştir seçeneğini işaretleyin ve sonra olası virüsler için bilgisayarınızda taramayı başlatmak için Tara butonunu tıklayın.
  • Malwarebytes ‘Anti-Malware aşağıda gösterildiği gibi Reklamların Çıkması için üretilen bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları taramaya başlayacak.
  • Tarama işlemi bittiğinde bir mesaj kutusu görünecektir Tamam butonunu tıklayın, hemen ardından Sonuçları Göster butonuna tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-14

  • Malwarebytes Anti Malware bulduğu virüsler resimde gösterilmiştir, tabi sizinki resimde görünenden farklı olabilir. Bütün seçeneklerin işaretli olduğundan emin olun ve Seçilenleri Kaldır butonuna tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-16

Malwarebytes Anti-Malware zararlı dosyaları kaldırarak başlayacak. Kaldırma işlemi sırasında Malwarebytes bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isteyecek. Bu adımda bilgisayarını yeniden başlatmanız gerekiyor.

İşlemler bu kadar, bilgisayar açıldığında kullanıma devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chrome 22Find.com Kaldıramıyorum başlıklı makalemizde 22find.com nasıl kaldırılır, 22find.com nasıl kaldırırım ve 22find.com nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

Halil Özekinci

Temmuz 8, 2014 tarihinde 11:19 am

Malesef virüs bnm bilgisayarıma da bulaştı. Avira antivir kullanıyorum önerebileceğiniz bir antivirüs programı var mı acaba.

Bir cevap yazın