HTC One X Android 4.2.2 Güncellemesi Yükleme

htc one x android 4.2.2 güncellemesi yükleme,htc one x android 4.2.2 güncellemesi indir,htc one android 4.2.2 indir,htc one android 4.2.2 güncellemesi nasıl yapılır,htc one android 4.2.2 güncellemesi türkçe,htc one android 4.2.2 güncellemesi türkiyede ne zaman çıkacak,htc one x android 4.2.2 güncellemesi,htc one x android 4.2.2,htc one x android 4.2.2 neler var,htc one x android 4.2.2 özellikleri,

HTC One X Android 4.2.2 Güncellemesi Yükleme

Mustafa Kemal Erdem One comment
Mobil

 android iphone destek hatti

HTC One X Android 4.2.2 Güncelleme Başladı

Şimdilik sadece Tayvan’da sunulan Android 4.2.2 sürümü ile One X+baştan aşağı yenileniyor. Güncelleme ile Sense 5 arayüzüne kavuşan One X+’a, HTC One’da kullanılan BlinkFeed entegrasyonu da sürüm 4.2.2 ile ekleniyor.

Güncelleme henüz ülkemiz kullanıcılarına sunulmadı, ancak ilerleyen günlerde başlayacak “Ayarlar>Hakkında>Yazılı Güncellemesi>Şimdi kontrol et” sekmesinden aralıklarla güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Performans iyileştirmelerini de barındıran güncelleme ile ayrıca; DayDreamekran koruyucusu, kilit ekranına widget ekleme, gelişmiş güvenlik sistemi, bildirim ekranını özelleştirme, kamerada AE/AF kitleme seçeneği ve batarya yüzdesini durum çubuğunda gösterme gibi yenilikler HTC One X+’a geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tayvanlı üreticinin son dönem üst sınıf telefonlarda yer verdiği BlinkFeed adlı ekran uygulaması, yeni kilit ekran stili, kilit ekranda widget desteği, durum çubuğunda yüzdeli pil simgesi, pil ve performans artışları, yenilenen galeri uygulaması ile 30 saniyelik özel klip oluşturabilme (HTC Zoe), yukarıdan aşağıya doğru sürüklenen iki parmak hareketi 12 kısa yolun yer aldığı bildirim ekranına erişim, kamera noktasında sağlanan iyileştirmeler ve müzik çalar için yeni tema stilleri.

485 MB büyüklüğündeki güncellemenin sadece Tayvan’da indirilebilir olduğunu belirtelim. Yakın bir zamanda güncellemenin Avrupa ülkelerine de dağıtılacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

cenk toprak

Ağustos 12, 2013 tarihinde 3:21 am

htc one x diyorsunuz konuyu açıyoruz one x+ çıkıyor kafamızı karıştırmayın

Bir cevap yazın