HTC One M8 Yeni Yazılım Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

HTC One M8 Yeni Yazılım Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

HTC One M8 Android 4.4.4 Yeni Sürümü Yayınlandı Yükleme

HTC  ONE M8 akıllı cep telefonu için yeni Android yazılımı 4.4.4 sürüm güncellemesi indirmeye başlandı. Android 4.4.4 One M8 yükleme kurulumu. Android 4.4.4 programı indir. M8 Android 4.4.4 nasıl kurulur?

HTC, yeni akıllı cep telefonu One M8 Android 4.4.3 ile satışa sunmuştu. Şimdi’de HTC, iki ülke’de Android 4.4.4 sürüm güncellemesini yayınladı. Android 4.4.4 şimdilik Avrupa ve Hindistan kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Alınan bilgiye göre Türkiye’de bazı HTC telefonlarına ulaştığı söylentileri internette dolaşmakta bu ay içerisinde bir çok kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Beklenen yeni güncellemeler’de şu cihazlarda olacağı yer verildi.

HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One Remix, HTC One Max, HTC One M7, HTC One E8, HTC Desire 612, ve HTC Desire 816 modellerine de sunulacak. One M8 OTA üzerinden dağıtıma sunulan güncelleme 252 MB büyüklüğünde ve M8’in daha stabil çalışmasını ve şimdilik görülen eksikliklerini tamamlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Desire Eye’ın kamera özelliği ile 13MP çözünürlüğü daha iyi kullanmasını sağlıyor. Ön kamera ile en fazla dört kişi aynı anda görüntülü görüşme yapmayı sağlıyor artı ön kamera ile aynı anda video çekimi One M8 ile yapılabiliyor. Fotoğraf paylaşımı yapanlar için en önemli özelliklerden biri Photo Booth birden çok selfie fotoğrafı birleştirerek tek bir fotoğraf haline getirebiliyor.

HTC One M8 Android 4.4.4 yazılımı telefonunuza yükleme’den önce cihazın yedeğini almanız önerilir. Güncellemeyi cihaz içerisinden kurmanız ve cihazınızın şarj durumuna dikkat etmeniz önerilir.

 

Bir önceki yazımız olan Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma başlıklı makalemizde android, Desen ve Ekran Tuş Kilidi Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın