HTC One M7 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Çıktı

HTC One M7 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
HTC

 android iphone destek hatti

HTC One M7 Cep Telefonu için Android 4.4.3 Yazılım Güncellemesi

HTC One M7 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Çıktı,HTC One M7 Android 4.4.3 Yükleme,Kurulumu,Yükseltme,Programı,Yazılımı,Nasıl Yüklerim,Telefondan Güncelleme

HTC, One M8 için çıkardığı Android 4.4.3 güncellemesinin hemen ardından HTC, One M7 içinde Android 4.4.3 güncellemesini yayınladı.Yazılımı cihaz içerisinden OTA şebeke üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şu an Avrupa’da güncellemeye açıldı bu ay ya da gelecek ay içerisinde bir çok ülkede yayınlanması bekleniyor. 

facebook müşteri hizmetleri

Android 4.4.3 boyutu 556 mb. Android yenilikleri net değil ama klasik yenilikler performans artışı,menü görsel yenilikler,güvenlikte iyileştirme,yeni ekran kilidi ve uygulamalarda yenilikler. Cihaz içerisinde buluna ayarlar bölümünden güncellemeyi kontrol edip varsa yükleyebilirsiniz. Uyarı olarak cihaz yedeğini almanız ve şarjı kontrol etmeniz önerilir.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Hızlandırma Önerileri başlıklı makalemizde Windows 8 Hızını Yükseltme, Windows 8 Hızlandırma ve Windows 8 Hızlandırma Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın