Htc One Android 4.3 Direk Güncelleme Yükleme | TR-TEKNOLOJi HABERLERi

Htc One Android 4.3 Direk Güncelleme Yükleme

, One Modelinde Doğrudan 4.3′e Güncelleyecek Bakalım!

Uluslararası One modellerine Android 4.2 güncellemesi veren firma, hala Android 4.2 sürümünü almayan cihazları doğrudan Android 4.3′e güncelleyebilir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Çözüme Ulaşabilirsiniz

Duruma getirecek.

android 4.3 htc one güncellemesi, android 4.3 htc one hemen yapılabilir, android 4.3 htc one ile geliyor, android 4.3 htc one indir, android 4.3 htc one kurulabilecek, android 4.3 htc one kurulumu, android 4.3 htc one sürümü, android 4.3 htc one , htc one android 4.3 direk güncelleme , htc one android 4.3 güncelleme, htc one android 4.3 güncelleme nasıl yükseltilir, htc one android 4.3 güncelleme , htc one android 4.3 ile gelenler, htc one android 4.3 sürüm güncelleme

HTC’nin One modeli, piyasaya Android 4.1.2 Jelly Bean veSense 5.0 yazılım kombinasyonuyla sürülmüştü. Geçtiğimiz aylarda ilk olarak Tayvan’daki One modeline güncelleme veren firma, uluslararası One modeline Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini verdi. Tabi hala bu güncellemeyi alamayan modeller bulunuyor.

Özellikle operatörlere satılan ve 64 GB’lık Developer Edition adını alan değişik One sürümlerinin Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini alması biraz uzun sürecek gibi gözüküyor. Bu yüzden Eylül ayı içerisinde doğrudan Android 4.3 sürümü One modellerine dağıtılacak.

HTC’nin başındaki isimlerden Jason Mackenzie, yazdığı Tweet ile bu durumu takipçilerine açıkladı. Mackenzie’ye göre küçük bir güncelleme olan Android 4.2′den, doğrudan Android 4.3′e geçmenin büyük bir problem olmadığı; 4.3′e geçişin de çok kısa bir sürede olacağı yönünde.

HTC tarafından gelen bilgilere göre özel One sürümleriyle beraber Android 4.3 sürümünün Eylül – Ekim tarihinde dağıtılmaya başlanacağı görülüyor. Bakalım bu bilgiler gerçek olacak mı?

Bir önceki yazımız olan Sony Honami Mini Fiyatı Sony Xperia Honami Özellikleri başlıklı makalemizde sony honami mini fiyatı, sony honami mini fiyatı sony xperia honami özellikleri ve sony honami mini özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunlarınız için 08882337373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir