Htc Kablosuz Ağa Bağlanamıyorum

içerik konuları,pc de wifi açma,htc one x wifi bağlanmıyor,htc wifi sorunu,htc kablosuz bağlantı sorunu,htc kablosuz bağlantı sorununun çözümü,htc android wifi bağlantı sorunu,htc wifi sorununun çöüzümü,htc wifi ayarları,htc wifi özelliğini açma ve bir kablosuz ağa bağlanma,htc wi-fi özelliğini açma ve bir kablosuz ağa bağlanma,htc modem wifi sorunu,htc sensation xl wifi sorunu,htc hd2 wifi sorunu,pc wifi açma,htc kablosuz ağa bağlanamıyorum,htc telefonumdan internete bağlanamıyorum,htc wireless bağlantı sorunu,htc hd2 wifi ayarları,htc sensation wifi bağlanmıyor,htc sensation xl dns ayarlari,htc sensation xl wifi problem,htc one s internete bağlanmıyor,htc hd2 wifi bağlanma,htc wildfire s wifi ayarları,htc ile wirelesse nasıl baglanır,htc explorer wifi bağlanma sorunu,htc sensation wifi açılmıyor,htc hd2 wireless sorunu,htc xl wifi sorunu,htc telefonla internete baglanmiyorum nasil, htc wildfire s wifi bağlantı sorunu,htc explorer internete girmiyor,htc one wifi açma,htc one s internetini açma,htc sensation xl wifi açılmıyor,htc one x dns ayarları,htc wifi açma,htc wifiye bağlanma,htc wireless sorunu,pc den wifi açma,htc one x ile wifi ye bağlanamıyorum,htc wildfire s internete bağlanma,htc one s wifi bağlanmıyor,htc one s pc ye nasıl bağlanılır,htc one s kablosuz ağa nasıl bağlanır,htc wildfire wifi sorunu,htc ile internete bağlanma,htc sensation xl wifi bağlanmıyor,htc cep telefonu expolerek bilgisayarda internete nasıl bağlanır,htc sensation xl wifi probleem,htc wildfire s dns ayarları,htc one wifi ayarlaro,htc s8 pc den internete bağlanma,htc n3 ile internete bağlanma,htc sensation xl wifiyi açma,htc one s wifi problem,pc den daha önce bağlandığım wifi ye baglanmıyor,htc kablosuz ağa bağlanıyorum ama internete giremiyorum,pc de wifi yi açma,htc wifi hotspot sorunu,

Htc Kablosuz Ağa Bağlanamıyorum

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Htc Telefonlarda Kablosuz Ağ Sorunu

htc android wifi bağlantı sorunu, htc cep telefonu expolerek bilgisayarda internete nasıl bağlanır, htc explorer internete girmiyor, htc explorer wifi bağlanma sorunu, htc hd2 wifi ayarları, htc hd2 wifi bağlanma, htc hd2 wifi sorunu, htc hd2 wireless sorunu, htc ile internete bağlanma, htc ile wirelesse nasıl baglanır, htc kablosuz ağa bağlanamıyorum, htc one s wifi bağlanmıyor, htc xl wifi sorunu, içerik konuları, pc de wifi açma, pc de wifi yi açma, pc den daha önce bağlandığım wifi ye baglanmıyor, pc den wifi açma, pc wifi açma

Wi-Fi kullanmak için bir kablosuz erişim noktasına ya da ​“‍hotspot”’a erişmeniz gerekir. Wi-Fi sinyalinin kullanılabilirliği

ve gücü, Wi-Fi sinyalinin içinden geçmesi gereken binalar ya da sadece odalar arasındaki duvarlar gibi nesnelere bağlı olarak değişecektir.

Wi-Fi özelliğini açma ve bir kablosuz ağa bağlanma

 1. Giriş ekranından tuşuna basıp, Ayarlar > Kablosuz özelliği ve ağlar öğesine dokunun.
 2. Wi-Fi özelliğini açmak için Wi-Fi onay kutusunu işaretleyin.HTC Rhyme, kullanılabilir kablosuz ağları tarayacaktır.
 3. Wi-Fi ayarları öğesine dokunun.Tespit edilen Wi-Fi ağları, Wi-Fi ağları bölümünde görüntülenecektir.
  Not: İstediğiniz kablosuz ağ listelenmemişse, elle eklemek için Wi-Fi ağı ekle öğesine dokunun.
 4. Bağlanmak istediğiniz Wi-Fi ağına dokunun.
  Not: Güvenli bir ağ seçerseniz, ağ anahtarı ya da şifre girmeniz istenecektir.
 5. Bağlan öğesine dokunun.

HTC Rhyme bir kablosuz ağa bağlandığında, durum çubuğunda Wi-Fi simgesi  belirir ve size yaklaşık sinyal gücünü (yanan şerit sayısı) gösterir.

HTC Rhyme, daha önceden erişilmiş güvenli bir kablosuz ağa tekrar bağlanırken, HTC Rhyme cihazınızı varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamadığınız sürece anahtarı veya diğer güvenlik bilgilerini tekrar girmeniz istenmez.

EAP-TLS güvenlikli bir Wi-Fi ağına bağlanma

facebook müşteri hizmetleri
EAP-TLS doğrulama protokollü bir Wi-Fi ağına bağlanabilmeniz için, HTC Rhyme cihazına bir ağ sertifikası (*.p12) yüklemeniz gerekebilir.
 1. Sertifika dosyasını bellek kartının kök klasörüne kaydedin.
 2. Giriş ekranından tuşuna basıp, Ayarlar > Güvenlik öğesine dokunun.
 3. SD karttan yükle öğesine dokunun.
 4. EAP-TLS ağına bağlanmak için gereken ağ sertifikasını seçin.
 5. Wi-Fi özelliğini açın ve bir kablosuz ağa bağlanın.

Kablosuz ağ durumunu kontrol etme

 1. Giriş ekranından  tuşuna basıp, Ayarlar > Kablosuz özelliği ve ağlar öğesine dokunun.
 2. Kablosuz özelliği ve ağlar ekranında, Wi-Fi ayarları öğesine, ardından HTC Rhyme cihazınızın o anda bağlı olduğu kablosuz ağa dokunun.
Wi-Fi ağının adını, durumunu, hızını, sinyal gücünü ve diğer bilgilerini gösteren bir mesaj kutusu görüntülenir.
Not: Bu ağın ayarlarını kaldırmak isterseniz Unut öğesine dokunun. Kaldırdığınız bir kablosuz ağa yeniden bağlanmak isterseniz, kullanılabilir Wi-Fi ağları listesinden kablosuz ağı tekrar seçmeniz gerekecektir. Güvenli bir kablosuz ağsa, kablosuz ağ bilgilerini tekrar girmeniz gerekecektir.

Başka bir Wi-Fi ağına bağlanma

 1. Giriş ekranından tuşuna basıp, Ayarlar > Kablosuz özelliği ve ağlar öğesine dokunun.
 2. Wi-Fi ayarları öğesine dokunun. Tespit edilen Wi-Fi ağları, Wi-Fi ağları bölümünde görüntülenir.
 3. Kullanılabilir Wi-Fi ağlarını elle aramak için, Wi-Fi ekranında  tuşuna basıp Tara öğesine dokunun.
 4. Bağlanmak için, başka bir Wi-Fi ağına dokunun.

Not: Modem arayüzünden şifreleme tipi kanal ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir. örnek:kanal 6 yada 11 şifreleme tipi wpa-psk yada wep

Bir önceki yazımız olan Android Uzak Masaüstü Bağlantısı başlıklı makalemizde android uzak, android uzak bağlantı ve android uzak masaüstü bağlantısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın