Homepage.com.tr Nedir | TR-TEKNOLOJi HABERLERi

Homepage.com.tr Nedir

Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz

Google Chrome için Homepage.com.tr Kaldırma:

chrome, chrome açılış sayfası değişmiyor, chrome açılış sayfası değişmiyor homepage.com.tr/?shortcut=true çıkıyor, chrome açınca homepage.com.tr/?shortcut=true sayfası açılıyor, chrome açınca homepage.com.tr/?shortcut=true sayfası açılıyor değiştiremiyorum, google chrome açılış sayfası değişmiyor, google chrome değişmiyor, Homepage.com.tr Nedir, internet sayfası açtığımda mystart.incredimail.com çıkıyor google nasıl yapılır, internet sayfası açtığımda mystart.incredimail.com çıkıyor google yapma, qvo6 silme, safe.v9 kaldırma, safe.v9 silme, safe.v9.com kaldırılmıyor, safe.v9.com nasıl kaldırılır, Search.ad.yieldmanager.com kaldırma, Search.ad.yieldmanager.com nasıl kaldırılır, Search.certified-toolbar.com silme, tarayıcıyı açtığımda v9.com çıkıyor, v9.com nedir, v9.com silme

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

1.56 Homepage.com.tr Nedir1.74 Homepage.com.tr Nedir

1.84 Homepage.com.tr Nedir

goog Homepage.com.tr Nedir

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http://homepage.com.tr” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

goog2 Homepage.com.tr Nedir

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz. Homepage.com.tr’i başarıyla kaldırdınız.

Malwarebytes Anti-Malware 

indir Homepage.com.tr Nedir

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz. Homepage Remover’ı indirmek için:

Bir önceki yazımız olan FBI Moneypak Nedir Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde FBI, FBI Moneypak ve FBI Moneypak Nedir Bilgisayardan kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir