Now Reading
Heydex.com Nasıl Kaldırılır
0

Heydex.com Nasıl Kaldırılır

by Mustafa Kemal Erdem02 Nisan 2013

 android iphone destek hatti

Google Chrome için  ”http://heydex.com”  Kaldırma:

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

 

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http:// http://heydex.com” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

 

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.  http://heydex.com başarıyla kaldırdınız.

facebook müşteri hizmetleri

Alternatif yöntem başlat>çalıştır>regedit yazıp çıkan bölümde bul’a heydex yazıp çıkanları google.com.tr olarak düzeltiniz

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

Etiket: Tags:

Bir önceki yazımız olan Türk Polisi Siber Suç Mücadele Bölümü Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Emniyet Genel Müdürlüğü Türk Polisi Siber, Türk Polisi Siber Suç Mücadele Bölümü Virüsü Kaldırma ve Türk Polisi Siber Suç Mücadele Bölümü Virüsü Nasıl Kaldırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response