Görüntülü Sesli internette Arama Nedir Nasıl Yapılır

Görüntülü Sesli internette Arama Nedir Nasıl Yapılır,Görüntülü Sesli Google internette Arama Yapma,Aramak,Bulmak,Bul,Resim ile internette Arama Yapma,Resim Çekip Arama Yapma,Ses ile Arama Yapma,Programı,Programları,indir

Görüntülü Sesli internette Arama Nedir Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Teknoloji

 android iphone destek hatti

Görüntülü ve Sesli internet Üzerinden Arama Nasıl Yapılır Uygulamayı Nereden indiririm Ücretsiz Programı

Seyahat halinde ya da gittiğiniz her hangi bir yerde merak ettiğiniz örnek tarihi eserin hangi döneme ait olduğunu bilmek isterseniz CamFind uygulaması tam size göre. Programı akıllı cep telefonunuza  yükleyip CamFind uygulamasını aktif edip fotoğrafını çekip detaylara ulaşabilirsiniz.

Uygulamada sesli arama mevcut olup bu özelliği sağ alt tarafta bulunan üç nokta ile ulaşabilirsiniz. Mikrofon simgesine dokunduğunuzda, Google Now uygulaması devreye girip sesli arama aktif hale geliyor artı Türkçe olarak’ta işlem yapılabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

CamFind programında dünya simgesine dokunulduğunda dil seçenekleri menüsü ile istediğiniz dili seçebiliyorsunuz. 

Uygulamada sol alt tarafta bulunan geçmiş simgesine dokunduğunuzda, daha önce yaptığınız sesli ya da görsel aramaları görebiliyorsunuz.

 Ücretsiz görüntülü arama uygulamasını indirmek isterseniz iOS yüklü cihazlar için buradan https://itunes.apple.comAndroid yüklü cihazlar için ise buradan https://play.google.com yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın