Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir

Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir,Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü,Google Play Store’un 4.1.10,Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir,Google Play 4.1.10 Sürümü İndir,Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir,Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur,Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü, Pil Tüketiminde Yaşanan Sorunlara Çözüm Getiriyor,Google Play Store Pil Tüketiminde Yaşanan Sorunlara Çözüm,Google Play Store Pil Tüketiminde Yaşanan Sorun,Google Play Store Pilde Yaşanan Sorun,Google Play Store Pilde Yaşanan Sorunun Çözümü

Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Google Play Store’un 4.1.10 Sürümünün Getirdikleri

Google I/O etkinliği öncesi uygulama mağazasının 4.1.6 sürümünü kullanıcılara sunan

Google, kullanıcılar tarafından bazı hataların tespit edilmesiyle

Play Store’un 4.1.10 sürümünü yayınladı.Yeni sürümde ciddi yenilik beklenmiyor;

Google zaten Play Store’da 4.0 sürümüne geçerken arabirimde bir dizi farklılıklara gitmişti.Bazı kullanıcılar tarafından rapor edilen hataların başında uygulamanın tükettiği aşırı pil geliyordu. Bunun yanı sıra konum sorunları ve yanlış veri sağlayan uygulama mağazasını yeni sürümünde söz konusu hatalar giderildi. Güncelleme henüz size ulaşmamış olabilir .

facebook müşteri hizmetleri

Not:İndirdiğiniz dosyayı telefon ya da sd karta atınız. Ayarlar-Güvenlik ve gizlilik sekmesinde yer alan “Bilinmeyen kaynaklar” bölümünü aktif hale getiriniz, sonrasında yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En iyi Android Tarayıcı - En Hızlı Android internet Tarayıcı başlıklı makalemizde Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Ayarları ve En iyi Android Tarayıcı - En Hızlı Android internet Tarayıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın