Google Play Store indirme ve Son Sürüme Güncelleme

Google Play Store indirme ve Son Sürüme Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem One comment
Android

 android iphone destek hatti

Google Play Store APK indirme ve Son Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır

Google Play Store Android cihazlar şuan için yayınlanan son sürümü play store 5.6.6 telefonda yüklü uygulamaların sorunsuz olarak indirmek ve güncellemek için, Google Play Store uygulamasının son sürümü telefon ve tablette güncel olması gerekir.

Google play storeyi indirebilmek için akıllı telefonlarınızın google arama motoruna google play store yazmanız yeterli olacaktır. Bu uygulama en güncel linklerden tutun da en yeni oyunlara kadar her türlü uygulamayı içerisin barındıran uygulamadır.

Google Play Store APK indirme ve güncelleme nasıl yapılır ?

1- Play Store’un en güncel sürümünü indirin.

2- İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı telefon hafızasına atın. Dahili depolama ya da microSD kart fark etmez. APK dosyasını attığınız klasörü bilmeniz yeterli.

3- Yükleme işlemine geçmeden önce telefonunuzda “Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktif hale getirin.

facebook müşteri hizmetleri

4- Play Store’a ait APK dosyasını yükleyebilmeniz için cihazınızda herhangi bir dosya yöneticisinin (Dosyalarım) bulunması
gerekiyor. Neredeyse tüm Android üreticileri sistem içerisinde kendi dosya yöneticilerine yer vermektedir.

5- Dosyalarım içerisinde bulunan “com.android.vending-…..apk” dosyasını seçin ve yükleme işlemini başlatınız.

Google Play Store son sürümü ve çıkan yeni sürümler için bilgi almak ve indirmek için buradan google play store apk indir

 

Bir önceki yazımız olan Android 5.1 CyanogenMOD Rom indir Yükle başlıklı makalemizde Alternatif Android Rom Yükleme, Android 5.1 indir ve Android 5.1 Rom Atma Yükleme Programı Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

DELİL

Haziran 25, 2015 tarihinde 2:48 am

cok iyi

Bir cevap yazın