Google internet Ana Sayfa Değiştirme Sorunu Kesin Çözüm

Google internet Ana Sayfa Değiştirme Sorunu Kesin Çözüm,internet Açtığımda Farklı Siteler Açılıyor,Google Olarak Değiştirilemiyor,Ayarlanamıyor,Virüsü Silme,Temizleme

Google internet Ana Sayfa Değiştirme Sorunu Kesin Çözüm

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Virüs Programları Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Internet Sayfası Açtığınızda Google Yerine Farklı Site Açılıyorsa

Tarayıcınızı farklı sitelere yönlendiren virüs bazen kişisel bilgileri almak ama genel olarakta belirlenen reklam ve sitelere yönlendirme amaçlı bilgisayarlara bulaştırılıyor çözümü aşağıdaki AdwCleaner programını çalıştırmaktır.

AdwCleaner Chrome Internet Explorer Virüs Temizleme Programı

Tarayıcı virüs temizleme Programının güzel olan yanı istediğinizde flash diskten ya da  taşınabilir bir diskten çalıştırabiliyor olmanız. Bilgisayarda silinmeyen virüsü sorunsuz silmiş oluyorsunuz.

Bu tarz virüsler için bazı virüs temizleme programları yetersiz oluyor ya da temizleyemiyor ama AdwCleaner programı ile silinemeyen virüsler silinmiş oluyor

Tarama işlemi bittikten sonra istediğinizi kaldırabilirsiniz. Eğer önemli bir dosyaya bulaşmışsa işaretlemeden diğerlerini temizleyebilirsiniz . Virüs temizleme programını buradan indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Uyarı: Bilgisayarınızda önemli verileriniz varsa bunların yedeğini almanız  önerilir.

Chrome Internet Explorer Tarayıcı Virüsü

Chrome Internet Explorer Tarayıcı Virüsü

Tarayıcı Virüs Temizleme Programı

Tarayıcı Virüs Temizleme Programı

Bir önceki yazımız olan Chrome 22Find.com Kaldıramıyorum başlıklı makalemizde 22find.com nasıl kaldırılır, 22find.com nasıl kaldırırım ve 22find.com nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın