Google den Ceza Alınan Yada Sandbox Giren Site İçin Google ye Başvuru Yapma

Google Ceza Alınan Yada Sandbox Giren Site İçin Google Başvuru Yapma,Google Ceza İtiraz Başvurusu,Google Spam Başvurusu,Spam İtirazı Açtırma Kaldırma

Google den Ceza Alınan Yada Sandbox Giren Site İçin Google ye Başvuru Yapma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Aşağıda başvuru link adresi var öncelikle https://www.google.com/webmasters kayıt olunması gerekiyor kayıtlı ise başvurunuzu yapabilirsiniz

Lütfen yeniden değerlendirme için birkaç hafta izin verin. Maalesef, yeniden değerlendirme isteklerine tek tek yanıt veremiyoruz.

Değerlendirmemizi istediğiniz siteyi aşağıda seçin.

Doğrulanan herhangi bir siteyi seçebilirsiniz. Bu listede bulunmayan bir siteyi değerlendirmemizi isterseniz, o siteyi hesabınıza ekleyin ve sahibi olduğunuzu doğrulayın. Sonra, bu sayfaya geri dönün.

Yeniden değerlendirme bildirimi

facebook müşteri hizmetleri
  • Google’ın kalite kurallarını okudum ve anladım.
  • Bu site şu anda Google’ın kalite kurallarını ihlal etmiyor.
  • İleride Google’ın kalite yönergelerine uymayı kabul ediyorum.

 

Bize neler olduğu hakkında daha ayrıntılı bilgi verin: Hangi işlemler ceza alınmasına neden olmuş ve düzeltmek için hangi işlemler yapılmış olabilir. Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) şirketi kullandıysanız, lütfen ilgili ayrıntıları not edin. SEO firmasını ve işlemlerini belirtmek, yeniden değerlendirme isteklerinin ele alınmasına yardımcı olabilecek bir iyi niyet gösterisidir. Bu etki alanını yakın zamanda edindiyseniz ve siz edinmeden önce yönergeleri ihlal etmiş olabileceğini düşünüyorsanız, aşağıda bize bildirin. Genel olarak, bir sitenin yeniden değerlendirilmesinden önce, trafikten doğrudan kazanç elde eden sitelerin (örneğin, arama motoru optimize edici, iş ortağı programları, vb.), iyi niyetlerini gösteren daha fazla kanıt sağlamaları gerekebilir.

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr

Bir önceki yazımız olan Facebook Oyun Sayfa Açılış Sorunu başlıklı makalemizde Facebook Bağlantı Sorunu, Facebook Okey Oyununa Giriş Sorunu ve Facebook Oyun Giriş Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın