Google Chrome Açılış Sayfam Değişmiyor | Destek

Google Chrome Açılış Sayfam Değişmiyor

facebook android iphone destek

facebook android iphone destek

Google Chrome Açılış Sayfam Değişmiyor – Ana Sayfa Değiştirme Programı

Google Chrome açılış sayfam değişmiyor nasıl değiştirebilirim? Açılış sayfasını google.com.tr olarak nasıl değiştiririm? İnternet sayfasını açılışını Google olarak değiştirme programı.

Avg, chrome, Chrome Açılış Sayfam Değişmiyor, chrome açılış sayfası değişmiyor, chrome açılış sayfası değişmiyor homepage.com.tr/?shortcut=true çıkıyor, chrome açınca homepage.com.tr/?shortcut=true sayfası açılıyor değiştiremiyorum, chrome sayfam değişmiyor, google chrome açılış sayfası değişmiyor, google chrome değişmiyor, Handycafe açılış sayfa sorunu, http://homepage.com.tr/?shortcut=true Sorunu, Softonic, V9, v9 açılış sayfa sorunu, v9 sayfası değiştirilemiyor, v9 sorunu

Softmonk firması tarafından kullanıcıları için geliştirilen Homepage Remover adlı küçük ve başarılı program sayesinde ana sayfanızın açılış sayfası olarak gelen V9, Avg, Softonic, Handycafe gibi açılış sayfalarından bir iki tıklama ile kolayca kurtulabilirsiniz.

Ana sayfanızı ele geçiren ve herhangi bir şekilde farklı bir açılış sayfası kullanmanızı engelleyen bu yazılımlardanHomepage Remover ile kolayca kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programı indirdikten sonra çalıştırarak onay vermek. Homepage Remover sizin için otomatik olarak tüm tarayıcılarınızın ana sayfalarını temizleyecektir. tamindir.com

Not:Program reklam içeriği olduğundan bazı virüs programları tarafından uyarı verebilir. İsterseniz sistem geri yükleme yaparak da sorunu çözebilirsiniz. Ama durumlarda virüs sistem geri yükleme noktasını kapatabiliyor. Bu gibi durumlarda online virüs taraması yapabilirsiniz. Google aramasına online virüs taraması yazıp uygulama indirip virüs temizleme işlemini başlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternet Explorer Açılış Hatası ve Donma Sorunu Giderme başlıklı makalemizde İnternet, İnternet Explorer ve internet explorer açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*