Android 4.4.4 Yazılım Güncellemesi Hangi Telefonlar

Android 4.4.4 Yazılım Güncellemesi Hangi Telefonlar,Android 4.4.4 Özelliği Ne Olacak, Hangi Cihazlar için Yayınlanacak,Google Nexus Android 4.4.4,Sürümü

Android 4.4.4 Yazılım Güncellemesi Hangi Telefonlar

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Nexus, cihazlar için yakın zamanda yayınlanan Android 4.4.3 sürüm güncellemesinden sonra Google şimdi’de Android 4.4.4 çıkarmaya hazırlanıyor.

Art arda gelen Android sürüm güncellemeleri çıkan yazılımlarda çıkan sorunlar için yayınlandığını ve bazı yenilikler için Android 4.4.4 sürümünü yayınlanmaya başlayacağı internette bazı önemli sitelerde yayınlandı.

Çıkan Android güncellemeleri hem yenilik hem bir önce ki sürümde çıkan sorunları düzeltmek için yayınlandığını ve mecburen Android kullanıcılarını ilgilendirdiği malum.

facebook müşteri hizmetleri

Android 4.4.4 yazılımı tahmini gelecek ay itibari ile yayınlanması bekleniyor. Gelecek güncelleme Nexus, Google Play Edition ve Motorola cihazlar için güncellemeye açılacağı açıklandı.

Bir önceki yazımız olan Android 4.4.2 LG Optimus G Yeni Güncellemesi Son Sürüm başlıklı makalemizde Android 4.4.2 LG Optimus G Yeni Güncellemesi Son Sürüm, Kurulumu ve Optimus G Android 4.4.2 Programı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın