Google 29 Ekim de Android Etkinliği Düzenliyor

Android Etkinliği Düzenliyor,Google Android Etkinliği Düzenliyor,Google 29 Ekim de Android Etkinliği Düzenliyor,Google-29-Ekim de-Android-etkinligi-duzenliyor-482.html,Google-29-Ekim de-Android-etkinligi-duzenliyor-482

Google 29 Ekim de Android Etkinliği Düzenliyor

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Teknoloji dünyası için Ekim ayı oldukça bereketli geçiyor diyebiliriz. Dün yapılan Asus PadFone 2 lansmanına ek oplarak 23 Ekim’de Apple’ın iPad Mini’si, 26 Ekim’de Windows 8 işletim sistemi ve 29 Ekim’de de Windows Phone 8 platformu lanse edilecek.

Öte taraftan 23 Ekim tarihinde AMD’nin ikincinesil FX işlemci ailesini de kullanıma sunması bekleniyor. Uzun süredir bilinmekte olan bu yoğun takvime şimdi yeni bir lansman etkinliği daha dahil oldu. Dedikoları bir süredir devam eden yeni Nexustelefon ya da telefonların resmi tanıtımı 29 Ekim’de New York’ta yapılacak.

facebook müşteri hizmetleri

Google tarafından yollanan resmi davetiye ile bizzat doğrulanan etkinlik için kuşkusuz en önemlidetaylardan biri, Microsoft’un yeni nesil akıllı telefon platformu Windows Phone 8 etkinliği ile aynı gün yapılacak olması. Android 4.2 işletim sisteminin tanıtılacağı da öne sürülen lansman çerçevesinde, LG tarafından geliştirilen yeni Nexus telefonu da tanıtılacak. Hatta Google’ın, Nexus sertifika programına geçiş yapark aynı gün birden fazla Nexus telefon tanıtabileceği ve bunlardan birinin de Sony tarafından üretilen cihaz olabileceği iddiası da kulaktan kulağa dolaşmakta. Ancak kesin olan bir detay var ki LG’nin, donanım olarak Optimus G ile büyük benzerlikler taşıyan ancak tasarım ve muhtemelen yazılım sürümü ile ayrışacak yeni telefonu tanıtılmış olacak.   Tüm bunlara ek olarak Android tabanlı akıllı telefon geliştiren pek çok üretici, üst seviye  modelleri için muhtemelen 29 Ekim öncesinde Android 4.1 güncellemelerini sunmaya başlayacak. Şu ana kadar yapılan açıklamalar genellikle Ekim sonunu işaret ediyordu. 29 Ekim’de yapılacak olası bir Android 4.2duyurusu, kullanıcılarda bu yönde bir beklenti oluşturacağı için, üreticiler ellerini çabuk tutarak bu duyuru öncesinde Android 4.1 güncellemesini piyasaya sürebilirler. Görünen o ki Google’ın 29 Ekim’deki Android etkinliği de pek çok gelişmeye gebe gibi. Konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça, hepsini sizlerle buradan paylaşıyor olmaya devam edeceğiz. Kaynak:Donanım haber Android Etkinliği Düzenliyor,Google Android Etkinliği Düzenliyor,Google 29 Ekim de Android Etkinliği Düzenliyor,Google-29-Ekim de-Android-etkinligi-duzenliyor-482.html,Google-29-Ekim de-Android-etkinligi-duzenliyor-482

 

Bir önceki yazımız olan Android Telefon Model Kilidi Nasıl Çözülür başlıklı makalemizde Android Model Kilit Unuttum Kırma Açma Kaldırma, Android Telefon Model Kilidi ve Android Telefon Model Kilidi Nasıl Çözülür hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın