Gmail 5.0 Exchange Desteği Android Başladı indir

Gmail 5.0 Exchange Desteği Android Başladı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Google Gmail 5.0 Exchange Android Desteği Başladı indir Yükle

Gmail 5.0 Exchange Android Telefon Tabletlerde indirme Yükleme Desteği Başladı.Google Gmail 5.0 Android indirme. Android Gmail indirme Yükleme Nasıl Yapılır.Gmail Yeni Android Son Sürüm Güncellemesi

Google tarafından imzalanmış APK dosyalarını aşağıdan indirerek, birkaç hafta içerisinde herkese gelecek Gmail 5.0 güncellemesini şimdiden deneme imkanına sahip olabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Üreticilerin kendi mail uygulamalarını sisteme entegre etme gereğini ortadan kaldıracak. iki farklı Gmail sürümü bulunuyor. 6.5 sürümü olan Exchange desteğine sahip olan minik eklenti sürümü, 5.0 olan ise Material Design getirilerini sunuyor.Exchange desteğini istiyorsanız ikisini de yüklemeniz gerekiyor.

İndirmek için bu adresten apkmirror.com/apk/google-inc/gmail kontrol edebilirsiniz. Yeni Gmail 5.0 uygulaması, referans Android sürümünün referans mail uygulaması olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Sony Z Telefonlarda Android 5.0 Lollipop Güncellemesi başlıklı makalemizde Compact, Tablet ve Ultra hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın