Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis Numarası,Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis,Genpa Telefon Numaraları,Genpa Destek,Genpa Cihaz Sorgulama,Genpa Teknik Servis Numaraları,Genpa Çağrı Merkezi Numaraları,Genpa žŞikayet

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Genpa Teknik Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis Numarası,Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis,Genpa Telefon Numaraları,Genpa Destek,Genpa Cihaz Sorgulama,Genpa Teknik Servis Numaraları,Genpa Çağrı Merkezi Numaraları,Genpa žŞikayet

Aşağıda Genpa sitesinden alınan bilgiler bulunmaktadır her hangi bir bilgi değişim kontrolü için Genpa müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Genpa Servis Telefon Numaraları Genpa Müşteri Hizmetleri Adres Bilgileri

Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi değiştirmek istediğinizde, yeni adres bilgisini Genpa Müşteri Hizmetleri’ne 0212 359 0 359 nolu telefon ulaşabilir, ya da Bize Ulaşın formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz lojistik firmamız ile görüşerek, ürününüzün talep ettiğiniz yeni adrese teslimini sağlayacaklardır.

Satın aldığım ürünün hasarlı çıkması durumunda ne yapmam gerekiyor?

Ambalajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler 30 gün içerisinde bildirilmesi dahilinde “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer.

Arızalı ürünüzü; orijinal ambalajı bozulmamış olması, Ürünün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olması, Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmaması ve ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmesi koşuluyla adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; ücretsiz onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda ürün kargo ile gönderiliyorsa iade masrafı Genpa’a ait olacaktır.

Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını ve arıza bilgisini içeren bir yazıyı GENPA A.Ş. E- Ticaret Bölümü Nispetiye Cd. No:101 Etiler / İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir.

Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servislerin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servislerin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir.
Teslim edilen ürünün hasarlı çıkması halinde, durumu tespit eder etmez Bize Ulaşın formunu doldurmanız ya da 0212 359 0 359 numaralı müşteri danışma hattımıza ulaşmanızı rica ederiz.

Lojistik firmamızın teslimatı sırasında ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Tüm teslimat ve yenileme işlemleri, nüfus cüzdanı ve kredi kartı kontrolü sonrasında, imza karşılığı gerçekleştirilmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Satın aldığım ürünü iade etmek için ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü; orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 7 gün içerisinde adresimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürün kargo ile gönderiliyorsa iade masrafı Genpa.com’a ait olacaktır.

Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Genpa A.Ş. E- Ticaret Bölümü Nispetiye Cd. No:101 Etiler / İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle İade Bölümümüz tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası,
  • İade sebebini içeren yazı
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

  • Taşınabilir bilgisayarlar
  • Bilgisayar ürünleri
  • Cep telefonları**CEP TELEFONU iadesinde;
  • Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
    İadesi talep edilen ürünün, firmamıza ulaştığında sağlam ve iade koşullarına uygun olduğunun belirlenmesi halinde, bedeli tarafımızca 7 (yedi) iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, ödeme yaptığınız kredi kartının iade koşullarına göre değişilebilmektedir.

Ürün iadesi ve değişimi ile ilgili konularda sorularınız için Bize Ulaşın formunu doldurabilir veya 0212 359 0 359 nolu müşteri danışma hattımıza ulaşabilirsiniz

GENPA Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. Çağrı Merkezi (0212) 359 0 359

Adres: Nispetiye Cad. No:101 34337 Etiler / İSTANBUL
Telefon: Çağrı Merkezi: 0212 359 0 359 / Genel Merkez: 0212 359 00 00

ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta içi : 08:00-17:30
Cumartesi: 09:30-16:45

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın