Garantili En Ucuz Google Akıllı Telefon Fiyatı

En Ucuz, Fiyatları, Garantili En Ucuz Google Akıllı Telefon Fiyatı, Google Android Cep Telefonu, Hangi Ülke, ne kadar, Ne Zaman Satılacak, Satışta Olacak, Ücreti

Garantili En Ucuz Google Akıllı Telefon Fiyatı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel

 android iphone destek hatti

Google geçen yıl yaptığı açıklama ile hemen hemen herkesin bir akıllı cep telefonu olması için çok düşük fiyatla Android telefon üreteceğini aktarmıştı.

Google ucuz Android cep telefonunu I/O etkinliğinde 2014 içerisinde satışa çıkacağını ilan etti.

Google, Android akıllı telefonu 100 dolar civarı fiyatlarda satışta olacağını ilk olarak Hindistan’ da görücüye çıkacağını aktardı. Hindistanlı Micromax akıllı telefon üretici şirketi tarafından satışı 2014 içerisinde tüm ülkelere ulaşabileceği aktarıldı.

MediaTek şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre Android One için projede yer alabileceklerini Mayıs ayında duyurmuşlardı.

facebook müşteri hizmetleri

Google Android Akıllı Cep Telefonu Kısa Özellikleri

MediaTek işlemci, ekran büyüklüğü 4.5 inç, çift sim kart desteği, FM radyo, microSD kart desteği, flaşlı Led kamera.

Google akıllı telefon projesi herkesin bütçesine uyacak. Özellikle çocuklar için büyük paralar harcamak istemiyorsanız ilk basamak olarak gayet iyi bir cep telefonu olacağını düşünmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Apple İOS 7.1 Sürümü Şarjı Hızlı Tüketiyor başlıklı makalemizde Apple İOS 7.1 Sürümü Şarjı Hızlı Tüketiyor, İOS 7.1 Hataları ve İOS 7.1 Şarj Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın