Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı

Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı Nasıl Yüklenir

Samsung Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı. Samsung Galaxy S4 Android 5.0 Güncellemesi indirme Yükleme Kurulum Adımları Neler Nereden indiririm Adresi Nedir?

Samsung Galaxy S4 GPE kullanıcıları güncellemeyi Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncellemeleri bölümünden OTA ile yükleyebilir. Galaxy S4 şimdilik Avrupa’da güncellemeye açıldı kısa süre içerisinde Türkiye için yayınlanacak isteyen Avrupa rom‘unu indirip yükleyebilir. Genel’de bu rom içerisinde Türkçe dil desteği bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google, Galaxy S4 GPE “Google Play Edition”Android 5.0 Lollipop güncellemesini yüklemeye açtı. Android 5.0 materyal tasarım, hızlı performans, kilit ekranı bildirimleri, çoklu kullanıcı desteği, iyileştirilmiş pil ömrü ve harici depolama gibi bir çok yeniliği beraberinde getirdi.

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın