Galaxy Note 3 Android 5.0 Sürüm Yükseltme Rom Atmak

Galaxy Note 3 Android 5.0 Sürüm Yükseltme Rom Atmak

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Sürüm Yükseltme Rom Atma Programı

Galaxy Note 3 Android 5.0 sürüm yükseltme rom atmak için ne yapmalı? Samsung Android 5.0 yazılım yükleme rom atma kurulumu nasıl yapılır? Yeni Android 5.0 yükleme programı indir.

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 resmi sürümü kısa zamanda güncellemeye açılacağı kısa süre önce yayınlanmıştı. Ama Android 5.0 rom’u sızdırıldı internette şuan paylaşıma açılan rom indirip kurmak ve denemek isteyenler aşağıdaki adresten yapabilirler. Resmi sürüm güncellemesini yinede beklemeniz önerilir. Android 5.0 rom‘u indirip Odin programı ile sürüm yükseltme yapabilirsiniz.

Yeni Android  5.0 SM-N9005 modeli güncelleme 1.1 GB boyutuna sahip. Touchwiz arayüzü ile Note 3 kullanıcılarını çok memnun edecek.

facebook müşteri hizmetleri

Uyarılar: Android 5.0 sürüm güncellemesini yapmadan önce önemli verilerinizin yedeğini kesinlikle almanız önerilir.Daha önce Android sürüm güncellemesi yapmadıysanız uzman desteği almadan işlem yapmamanız önerilir.Yapacağınız işlemlerde her hangi bir yanlışlıkta cihazınız açılmayabilir.

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop Rom Link Adresi:

mega.co.nz/#!qk12UYYB!4fg39KkeatkTtcShS4rUljWpU1rGnMC9XL3C17z8Crk

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın