Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme

Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme Nasıl Yapılır

Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme,Samsung Android 5.0.2 Rom indir Yükleme Programı.Note2 Android Lollipop Sürüm Yazılım Güncellemesi Telefona indir

Samsung, gelecek yıl itibarı ile bir çok önemli telefon modelleri için Android 5.0 güncellemesini yayınlayacak.Yayınlaması beklenen güncellemelerden Note 2 için bu ay bekleniyorken Samsung tarafından her hangi bir açıklama yapılmadı.Resmi sürümünden önce çalışmalarını tamamlayan Cyanogen, Samsung Galaxy Note 2 için Android 5.0.2 rom‘u yayınladı.

facebook müşteri hizmetleri

Android 5.0.2 güncellemesini yükleme: Telefon kapalı durumdayken Ses kısma Home (menü) ve Güç (açma kapama ) tuşlarına basılı tutup download mod ile açınız. Telefonu bilgisayara bağlayınız. Odin yazılımı çalıştırıp TWRP Recovery img dosyasını odin’de bulunan files bölümündeki AP butonuna tıklayarak ekleyip start ile yüklemeyi yapınız. İndirdiğini CyanogenMOD 12 rom’u SD karta atıp install butonunu tıklayınız.Yükleme tamamlandığında aynı işlemi GAPPS dosyasında yapınız. Son adım Reboot System bölümü ile cihazı yeniden başlatıp kontrol ediniz.

Uyarı: Daha önce bu işlemleri yapmadıysanız uzman desteği almanız önerilir.Telefon içerisinde önemli verileriniz varsa kesinlikle yedeğini alınız.

Galaxy Note 2 Android 5.0.2 Rom link: www.androidfilehost.com/?fid=95864024717068001

Galaxy Note 2 GAPPS link: www.androidfilehost.com/?w=files&flid=22779

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın