Galaxy Grand 2 Hard Reset Desen Kilidi Kırma Açma

Galaxy Grand 2 Hard Reset Desen Kilidi Kırma Açma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Grand 2 Hard Reset Desen Kilidi Kırma Açmak için hangi adımlar ile yapılır? Hard Reset ile şifreyi kaldırma nasıl yapılır?Model ekran kilidi çözümü.

Samsung Galaxy Grand 2 cep telefonda açılış desen kilidini unuttunuz yada yanlış girme sonucu cihaz kilitlendiyse aşağıdaki adımlar ile sorunu çözebilirsiniz.

Cep telefonunuz kapalı durumdayken Ses Açma tuşu sonra Menü tuşu son tuş telefonu Açma Kapama tuşlarına basılı tutup ekrana Android logosu yada yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Ekrana gelen yazılardan Wipe Data Factory Reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz . Gelen bölümden Yes yazısının üstüne yine ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz. Son adım olarak ana menüye döndüğünde Reboot System Now üstüne gelip menü tuşuna basınız cihaz kapanıp açılacak.

Hard reset işlemi gerçekleşirse telefonda bulunan tüm veriler silinecek silinmeden açmak isteyenler servisten destek alabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın