Galaxy Alpha Metal Kasa Telefon Özellikleri Türkiye Fiyatı

Galaxy Alpha Metal Kasa Telefon Özellikleri Türkiye Fiyatı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Alpha Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyat Detayları

Galaxy Alpha metal kasa en iyi kamera fotoğraf çekim özelliği. Ekran boyutu, ram, işlemci hızı ve batarya şarj özellikleri.Türkiye’de satış fiyatı ne kadar? Alpha en uygun fiyatı ile acaba nereden alırım diyenler için detaylar.

Alpha ceptelefonu metal çerçeve, Super AMOLED ekran ve harika kamera çekimi ile çektiğiniz fotoğraflar sanki dijital kamera kullanmışsınız izlenimi verecektir.

Samsung Galaxy Alpha Türkiye satış fiyatı 1699 – 1840 TL arasında iyi araştırmadan almamanızı öneririm.

Samsung Galaxy Alpha Cep Telefonu Detaylı Özellikleri

Parlak ekran ve daha hızlı performans sonucu malum güç tüketimi daha fazla oluyor yani şarj kısa sürede bitiyor ama Galaxy Alpha, pilin bitmesinden endişe etmeden telefonunuzun tüm özelliklerini sonuna kadar kullanmanızı sağlayarak güç tasarruf çözümleri geliştiriyor. Galaxy Alpha, Samsung Galaxy S5’te de bulunan Güç Tasarrufu Modu ile pil seviyesi azaldığında yalnızca en gerekli uygulamaları kullanarak daha uzun süre telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Alpha’da bulunan Parmak İzi Tarayıcı ile siz istemedikçe kimse hesaplarınıza ulaşamıyor ama siz kolaylıkla erişim sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı ve parola hafızanız kötü mü? Sorun değil. Parola korumalı sitelerde oturum açmak için parmak izinizi kullanabilirsiniz. Kişisel dosyalarınızı ise Özel Mod’da parmak izinizi kullanarak kolayca saklayabiliyorsunuz.

Galaxy Alpha, Kalp Hızı Ölçer ile kalp atış hızınızı düzenli olarak kontrol ediyor. Kişisel egzersiz koçu görevini üstlenen S Health uygulaması ise egzersizlerinizi takip etmenizi sağlıyor

Parmak İzi Tarayıcı ile siz istemedikçe kimse hesaplarınıza ulaşamıyor ama siz kolaylıkla erişim sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı ve parola hafızanız kötü mü? Sorun değil. Parola korumalı sitelerde oturum açmak için parmak izinizi kullanabilirsiniz. Kişisel dosyalarınızı ise Özel Mod’da parmak izinizi kullanarak kolayca saklayabiliyorsunuz. Böylece izinsiz kişiler size ait içerikleri görüntüleyemiyor.

metal çerçevesi ile dikkat çeken Alpha, sade ve şık görünümünün yanı sıra inceliğiyle de fark yaratıyor. Etkileyici fotoğraflar çekmenizi sağlayan Seçilebilir Odak gibi gelişmiş kamera özelliklerine sahip olan Alpha, Güç Tasarrufu Modu ile de temel özellikler dışındaki tüm fonksiyonları kapatarak güç tüketimini en aza indiriyor. Parmak İzi Tarayıcı özelliği ile bilgilerinizin güvenliğini sağlayan Galaxy Alpha’da keşfedilecek çok şey var.

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın