Full Sürüm Windows8 Serial İndir Kur Resimli Anlatım

orjinal ücretsiz windows 8 indir, orjinal ücretsiz windows 8, orjinal windows 8 indir, orjinal ücretsiz windows 8 nerden indirilir, orjinal ücretsiz windows 8 nasıl indirebilirim, windows 8 nerden indiririm, windows 8 indirme adresi, windows 8 indir,windows 8 kurulumu, windows 8 resimli kurulumu, windows 8 kurulumu resimli anlatım, resimli windows 8 kurulumu, windows 8 kurulum ayarları, windows 8 nasıl kurulur, windows 8 kurulumu nasıl yapılır, windows 8 kurulum adımları,Full Sürüm Windows8 Serial İndir Kur Resimli Anlatım,full-surum-windows8-serial-indir-kur-resimli-anlatim--555.html,full-surum-windows8-serial-indir-kur-resimli-anlatim--555

Full Sürüm Windows8 Serial İndir Kur Resimli Anlatım

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Sistemler

 android iphone destek hatti

Windows 8′ e yavaş yavaş geçiş başladı donanımı çok yormadan verimli

Full Sürüm Windows8 Serial İndir Kur Resimli Anlatım, orjinal ücretsiz windows 8, orjinal ücretsiz windows 8 indir, orjinal ücretsiz windows 8 nasıl indirebilirim, orjinal ücretsiz windows 8 nerden indirilir, orjinal windows 8 indir, resimli windows 8 kurulumu, windows 8 indir, windows 8 indirme adresi, windows 8 kurulum adımları, windows 8 kurulum ayarları, windows 8 kurulumu, windows 8 kurulumu nasıl yapılır, windows 8 kurulumu resimli anlatım, windows 8 nasıl kurulur, windows 8 nerden indiririm, windows 8 resimli kurulumu

çalıştığını windows 7’den de daha hızlı olduğu söyleniyor evet windows 8 artık deneme vakti geldi.

1. HIZLI AÇILIŞ

Windows 7 açılış süresi 90 saniye gibi bir süreydi. Windows 8’de bu süre tam tamına 2 katı düşüyor. Sebebi ise süzülmüş metro arayüz ve optimize edilmiş yazılım teknolojisi.

2. CEBİNİZDEKİ WİNDOWS

Bulut veri depolama teknolojisi ile bilgisayarınız ve cep telefonunuz paralel olarak senkronize olacak, cep telefonunuzu yanınıza aldığınız anda bilgisayarınızdaki son çalışmayı cep telefonunuzdan devam edebileceksiniz.

Ayrıca usb belleğe yükleyeceğiniz işletim sistemi ile son çalışmanızı herhangi bir bilgisayara taktığınızda cloud teknolojisine bağlı kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizde anında masaüstünüze ulaşabileceksiniz.

3. WİNDOWS APP STORE

Windows 8 ile entegre kolay işletim sistemi olma yolundaki en büyük özelliklerinden birisi uygulama mağazası açması. Artık zahmetsizce program indirme arayışı son bulacak, uygulama mağazasından Android ve Windows 7 uygulamalarını bilgisayarınıza indirip çalıştırabileceksiniz. Kısaca aynı Apple Store mağazası gibi uygulamaları kullanabileceksiniz.

 

4. NFC DESTEKLİ

Alan iletişimi olarak adlandırılan NFC teknolojisi ile bir başka kablosuz teknoloji entegresi gelecek.

5. HYPER-V

Windows Server Hyper-V kurumsal sanallaştırma aracının bt yöneticileri için Windows 8’de lanse edilmesi.

6. WİNDOWS LİVE SKYDRİVE ENTEGRASYONU

Windows 8 içerisinde tam bütünleşik bulut teknolojisi ile çalışacak SkyDrive teknolojisi. Hali hazırda kullanıcıların büyük ilgisini çekmiş olan SkyDrive metro arayüz ile kullanıma gelecek

Ücretsiz Windows 8 Release Preview

Windows 8 orjinal microsoft tarafından ücretsiz hizmete açtığı sürümdür.

facebook müşteri hizmetleri

aşağıda indirme adresi mevcut’dur kurulumla ilgili diğer makalemize gözatabilirsiniz.

windows 8 kurulumu, windows 8 resimli kurulumu, windows 8 kurulumu resimli anlatım, resimli windows 8 kurulumu, windows 8 kurulum ayarları, windows 8 nasıl

windows 8 kurulumu, windows 8 resimli kurulumu

windows 8 kurulumu resimli anlatımı

windows 8 kurulumu resimli anlatımı

windows 8 nasıl kurulur

windows 8 nasıl kurulur

windows 8 bilgisayar kurulumu

windows 8 bilgisayar kurulumu

windows 8 işletim sistemi nasıl kurulur

windows 8 işletim sistemi nasıl kurulur

 

Donanım gereksinimleri olarak Windows 7′nin çalıştırabildiği bütün bilgisayarlarda çalışabileceği belirtilmiş.

İşlemci : 1 Gigahertz (Ghz) veya üstü

Ram : 1 GB (32 bit versiyonlar için), 2 GB (64 bit versiyonlar için)

Hard Disk Alanı : 16 GB (32 bit versiyonlar), 20 GB (64 bit versiyonlar için)

Ekran Kartı : Microsoft DirectX 9 veya üstü.

-Dokunmatik özelliğini kullanabilmek için uyumlu bir donanım olması gerekir.

– Windows Store’a erişip uygulama indirip çalıştırabilmek için aktif bir internet erişimi ve en az 1024×768 çözünürlük gerekir.

Bir önceki yazımız olan Windows Xp Unutulan Şifreli Bilgisayar Nasıl Açılır başlıklı makalemizde şifreli windows 7 nasıl açılır, unutulan windows şifresi nasıl çözülür ve windows 7 şifresi nasıl kırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın