Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım

Fishnet Kablosuz Modem Kurulumu,Fishnet Kablosuz Modem Kurulumu Resimli Anlatım,Fishnet Modem Kurulumu,Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım,fishnet-modem-kurulumu-resimli-anlatim-428.html,fishnet-modem-kurulumu-resimli-anlatim-428

Fishnet Modem Kurulumu Resimli Anlatım

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel

 android iphone destek hatti

FISHNET ADSL MODEM YARDIM

Fishnet AR-1100 modemi, kutunun içerisinden çıkan cd ile değil de web arayüzünden kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz, önerilen cd ile kurulumdur.

Modeminizi kurulum cd’sini kullanmadan kurduğunuz taktirde, mutlaka kablosuz ağınıza şifre veriniz. Aksi taktide istenmeyen kullanıcılar kablosuz olarak modeminize erişebilir ve ayarlarınızı değiştirerek modeminizi kullanılamaz hale getirebilirler.

Modemi kurmadan önce lütfen bilgisayarınızı modem ile aynı subnet’e alınız. Gerektiği taktirde bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
Web tarayıcınızı açınız ve adres kısmına http://192.168.1.1 aşağıdaki URL adresini giriniz.
Gelen ekranda kullanıcı adı ve şifresini yazınız. Fabrika ayarlarında kullanıcı adı “admin”, şifresi “1234” dür.

facebook müşteri hizmetleri

Web Kolay kurulum Ekranı
Kolay Kurulum ekranını kullanarak modeminizi hızlı biçimde kurabilirsiniz. ADSL ayarları bölümüne Doping’den aldığınız kullanıcı adı ve parolayı giriniz, kablosuz haberleşmenizi güvenli hale getirmek için bir kablosuz şifresi belirleyip, Kaydet/Uygula butonuna basar basmaz modem yeni kullanıcı adı ve parolanızla internete bağlanmayı deneyecek ve bilgi kutucuğunda internet bağlantınızın test sonucunu görüntüleyecektir.

Fishnet Kablosuz modem kurulum kılavuzu için tıklayınız
Fishnet Kablolu modem kurulum kılavuzu için tıklayınız

Bir cevap yazın