Firefox HTML5 Flash Player

Firefox HTML5 Flash Player,Firefox HTML5 Flash Player indir,Android Firefox HTML5 Flash Player, Android Firefox HTML5 Flash Player indir, Android Firefox HTML5 Flash Player Kur, Firefox Adobe Flash Player Yerine HTML5 Flash Player, Firefox HTML5 Flash Player, Firefox HTML5 Flash Player indir, Firefox HTML5 Flash Player Kur, Firefox HTML5 Flash Player Kurulumu, Firefox HTML5 Flash Player Nasıl Kurulur

Firefox HTML5 Flash Player

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Firefox HTML5 Flash Player

Mozilla, Flash Player’ı artık kullanmamayı düşünen Firefox nightly sürümleri ile adım atmış bulunuyor. Şirket, Firefox 27′ye “Shumway” adındaki kendi HTML5 Flash Player’ını ekledi.

Henüz Nightly kanalında bulunan, Aurora dalına geçiş yapmayı bekleyen Shumway’ı deneyenler, onun henüz “son derece kararsız” durumda olduğunu söylüyorlar. Yani Shumway, Flash’ın yerini almaktan henüz oldukça uzak.

Shumway, SWF biçimini doğal kod desteği olmadan etkili bir renderer sunmayı amaçlayan bir HTML5 teknolojisi deneyi. Topluluk tarafından geliştirilen Shumway, Mozilla’dan destek alıyor. Projenin amacı, SWF’leri işleme ve render’lama için genel amaçlı, web standartlarını temel alan bir platform sunmak. Deneyin başarılı olması halinde Firefox ile tam bir entegrasyon gerçekleşmesi olası.

facebook müşteri hizmetleri

Shumway’ı test etmek istiyorsanız, önce son Nightly yapısını http://nightly.mozilla.org adresinden indirmeli ve kurmalı, ardından about:config yazıp “shumway.disabled” ayarını “false” olarak değiştirmeli, ardınan Araçlar > Eklentiler altından Flash’ı devre dışı bırakmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Chrome Gizli Gezinti Mod eklentisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın