Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü

Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü,Sinema Seyrederken izlerken Donma Oluşuyor,Video izlerken Neden Donuyor,Youtube Videolar Donuyor,Açılmıyor

Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

internette Video Sitelerinde Video izlerken Filmlerde Donma Sorunu mu Yaşıyorsunuz

Internet sağlayıcı kaynaklı donma sorunu olabilir. Çözümü internet sağlayıcınızı arayıp kayıt bırakınız o an müşteri temsilcisi sorunu anlayamayabilir yinede kayıt bırakınız

Video donma ve hız sorunu port kaynaklı olabilir internet hizmetini nereden alıyorsanız örnek TTnet arayarak port değişikliği talep edebilirsiniz.

Film izlerken donma oluşturuyorsa başka internet tarayıcısını kullanmayı deneyiniz. Örnek Chrome,Internet Explorer,Molzilla,Yandex ve Opera gibi.

Sorun tarayıcı kaynaklıysa tarayıcınızın geçmişini siliniz son geçmiş bilgisi tümü olarak seçiniz artı tarayıcınızı sıfırlayınız.

Modem kaynaklı durumlarda çok fazla modem açık kalmasından ya da bazı modemler erken ısınma yapabiliyor modemi kapatıp birkaç sn bekleyip açıp kontrol ediniz.

Kablosuz şekilde internet bağlantınız varsa kablolu deneyiniz. Kablolu daha hızlı veri aktarıldığından biraz daha verim alabilirsiniz.

Seyrettiğiniz film ve videoların kalitesini düşürünüz. Örnek HD ise 360 yapınız bazen hız ve izleme kişi sayısı fazla olduğundan olabilir.

Film ve video izlediğiniz site önemli aşırı sayıda kişi izliyorsa sunucu kaldırmayabilir farklı sitelerden de deneyiniz.

Donma sorunu belli saatlerde oluyorsa bulunduğunuz yerde yeterli alt yapı olmadığından çok sayıda internet kullanan varsa hızınızda düşüş oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Çok sayıda internetinizi kullanan varsa bundan kaynaklı hızda düşüş olur artı trafik daha fazla kullanıldığından modem’de de erken ısınma olabilir.

Donma sorunu detaylı çözüm adresi http://www.teknolojirehberi.org/youtube-video-film-izlerken-donma-sorunu-seyretme-sorunu.html

Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü,Sinema Seyrederken izlerken Donma Oluşuyor,Video izlerken Neden Donuyor,Youtube Videolar Donuyor,Açılmıyor

YouTube Video Film izlerken Donma Sorunu Çözümleri

Bir önceki yazımız olan Bu Sitenin Çevirisini Yap Nedir Nasıl Çözülür Problemin Nedeni başlıklı makalemizde Arattığımda, Bu Sitenin Çevirisini Yap Nedir Nasıl Çözülür Problemin Nedeni ve Çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın